przedmioty, Wyprawka

Na półce przyszłej mamy

Hej wiosenne mamy i #ciąża2017!  Być może właśnie kompletujecie wyprawki, odhaczając na liście: pajacyki, otulacze, grzebyki i kosmetyki dla dziecka. Nurkujecie w morzu tysiąca ładnych bodziaków, zawieszek na smoczki i drewnianych gryzaków. No i te akcesoria na ścianę... wiadomo, bardziej dla was niż niemowlaka.

Dopinając torbę, często na ostatni moment, rzadziej myślicie o sobie, bo przecież za chwilę pojawi się ona/on, wyczekiwany i odmieniany przez wszelkie przypadki przez ostanie dziewięć miesięcy. Teraz zarządzamy chwilę dla siebie. Zatrzymajcie się i sprawdźcie, czy wasza lista jest kompletna. Nie powinno na niej zabraknąć Multi-mam, które ułatwi debiut w roli mamy karmiącej.

Potrzeba czasu, by zgrać rytmy: twój i dziecka, nauczyć się instynktownie odpowiadać na jego potrzeby, ale jedno jest pewne: jeśli karmicie piersią, wasze ciało musi się do tej roli przygotować. Niestety bolące sutki i popękane brodawki, to częsty skutek. Multi-mam pomógł niejednej mamie, zarówno leczyć jak i zapobiegać dolegliwościom.

Preparaty oparte są na składnikach wyłącznie pochodzenia naturalnego i nie zawierają konserwantów. Na waszej półce nie powinno zabraknąć balsamów oraz kompresów. Te pierwsze wykorzystują dobrodziejstwa olejków roślinnych, chronią okolice sutka, odbudowują zawarte w skórze lipidy.

Kompresy to z kolei SOS przy istniejącym już bólu i podrażnieniu. Są nasączone bioaktywnym żelem, który nakłada się jednocześnie z kompresem. Skutecznie wspomagają naturalne procesy gojenia.

Karmienie opanowane, jesteśmy w domu. I wtedy pojawia się kolejny (i nieostatni) przełomowy etap: ząbkowanie. Maluch gryzie wszystko i wszystkich, niekoniecznie gustując w schładzanych gryzakach. W nocy przestaje być różowo, bo ból ząbkowania daje się mu i wam najbardziej we znaki. I znowu warto do kosmetyczki wyprawkowej dodać żel na dziąsła Multi-mam Babydent, który ma swoim składzie opatentowany kompleks 2QR – naturalną substancję pochodzenia roślinnego.

Dobra wiadomość jest taka, że ząbkowanie, jak wszystko, mija i za rok nie będziecie tego etapu nawet wspominać! Bo będą kolejne i kolejne. A wszystkie nowe i zaskakujące!

Gotowe?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama