Mysi Ogonek

Zabawki, zabawki, zabawki!

Jak wygląda dziecięcy raj na ziemi? Duuużo zabawek. A potem co? Jeszcze więcej zabawek! Bez obaw, jeśli myślicie, że wasze dzieci mają już wszystko, znamy super miejsce, gdzie unikatowych pomysłów jest pod dostatkiem. Zapraszamy do świata Mysiego Ogonka!

„Otaczaj się pięknymi rzeczami i dobrymi ludźmi” – to motto Mysiego Ogonka, sklepu internetowego skupiającego unikatowych artystów i firmy, które swoje produkty wykonują z miłością i niesamowitą precyzją. Jeśli wasze gusta są nadzwyczaj wymagające, polecimy wam kilka marek, które spotkacie na tej stronie, i które na pewno was nie zawiodą. Zatem, do dzieła!

*

INDIGO JAMM

Lubicie niebanalne drewniane zabawki? W Indigo Jamm znajdziecie coś dla chłopców: m.in. samochody i autobus, jak i dziewczynek, np. piękn różową zastawę stołową idealną na ogrodowe party z lalkami i pluszakami! Wszystkie zrobione są z wysokiej jakości drewna kauczukowego, pomalowane nieszkodliwymi farbami i nadają się do zabawy dla dzieci od 12 miesiąca życia.

*

DJECO –

Francuską markę Djeco znacie już pewnie od podszewki. Ale czy widzieliście może ich papiernicze nowości? Gumki, notesy, naklejki, długopisy, sekretne pamiętniki i inne cuda. Idealny moment, bo od września większość z waszych maluchów pewnie idzie do szkoły, a to znak, że już możecie zabrać się za kompletowanie tornistrowej wyprawki! Same mamy kilka z tych rzeczy u nas w redakcji – nie mogłyśmy się powstrzymać!

*

KATARZYNA STRÓŻYŃSKA GORAJ –

Teraz coś dla małych miłośników natury i zwierząt: plakaty, kartki i gry projektu Katarzyny Stróżyńskiej Goraj – mamy i ilustratorki z niesamowitą, bajkową wyobraźnią. Każdy z jej produktów doda do pokoju waszego maluszka (albo rodziców!) odrobiny fantazji. Kochamy to!

*

REX LONDON –

Najsłynniejsze lampki-króliczki, obiekty pożądania wszystkich dzieci! Znajdziecie je w Mysim Ogonku w kilku wariantach, w tym girlandy, która idealnie ozdobi szczebelki niemowlęcego łóżeczka lub zawiśnie nad biurkiem starszaka albo małej lampki nocnej w postaci flagowego królika lub rezolutnej wiewiórki, dla tych, co się trochę boją ciemności!

A wy, znaleźliście coś dla siebie?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.