Tu design spotyka się z troską o dziecko i o całe nasze otoczenie. W sklepie Mukaki wybierzemy meble, tekstylia (w tym wspaniałe dywany), dopasujemy właściwe oświetlenie, i jeszcze odkryjemy nową kolekcję plecionych torebek dla mam. Dominują tu naturalne surowce: wełna, drewno, metal, wiklina i bawełna.

Poszukiwaczy skarbów w sklepie Mukaki zachwycą marki, które u nas dotychczas nie były dostępne. Tak jest na przykład z londyńskim Olli Ella, które oferuje kosze i plecione przewijaki, czy Mrs Mighetto z ich tatuażami i plakatami.

W ofercie Mukaków znajdziemy klasyki branży wnętrzarskiej (m.in. ferm LIVING i Sebra) i bardziej niszowe odkrycia Agnieszki Zielińskiej-Chmury. Twórczyni sklepu, bo to o niej mowa, ma oko do nowości. Wypatrzyła projekty Ingeli P. Arrhenius dla OMM design, w tym słynne matrioszki. W sklepie czekają także cuda OYOY, przytulanki Donny Wilson i holenderskie lalki Esthex.

Część przedmiotów – w tym słynny filcowy jamnik – zostały zaprojektowane przez samą Agnieszkę, która zawodowo zajmuje się także architekturą wnętrz. We wszystkich jej projektach widać dążenie do harmonii i celebracji ducha slow life. Dlatego na przykład lampy mają dziergane klosze, a każdy domek do przechowywania zabawek jest szyty ręcznie i niepowtarzalny.

mukaki na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas