kolekcje, Moda

Mrugała mówi wiosna!

Mrugała zapowiada nam piękną wiosnę! Łąka pachnie, a słońce wisi wysoko na niebie, chociaż już prawie noc. Jest cudownie, gonimy motyle, zdobywamy kolejne piegi na nosie, a zapach wiatru we włosach będzie nam towarzyszył podczas snu. Rankiem pobiegniemy, narzucając na bose stopy ulubione buty, prosto do sąsiadów sprawdzić, czy już wstali i i czy idą z nami nad rzekę... Takie właśnie piękne wizje roztacza przed nami nasz ulubiona polska marka obuwnicza.

Siostry Mrugała, z kolekcji na kolekcję zaskakują coraz śmielszym designem, coraz odważniejszymi pomysłami, pozostając jednocześnie wierne podstawowym wartościom na których opiera się marka. Buty przede wszystkim mają spełniać wysokie standardy wymagań małych stóp, a to bardzo dużo.

Twardy zapiętek, elastyczna podeszwa, całość trzymająca w ryzach kształtującą się stopę, wykonana z najwyższej jakości materiałów, włoskich skór i najlepszych komponentów. Mrugała ma w tym olbrzymie doświadczenie, produkując od lat buty ortopedyczne oraz buty na ostrą zimę. W końcu firma pochodzi z Podhala.

Wiosenna kolekcja wzbudziła w nas, lekko powiedziawszy, entuzjazm. Naszym absolutnym faworytem są różowe i brązowe kowbojki, które znajdziemy na szczęście także w wersji dorosłej! Ha, wiosno przybywaj!

To też kolejna kampania, która absolutnie zachwyca – powstała przy współpracy z uzdolnioną fotografką Pauliną Kanią. Czuć w niej lekkość, mimo dopracowanych kadrów, dziecięcą spontaniczność. Jeremi, Jagoda, Maja, Amelka i Wiktor, na pewno dobrze się bawili huśtając się na hamaku, buszując w zbożu, wdrapując się na drzewa i na stogi siana.

W kolekcji na wiosnę i lato nie zabrakło zamszowych botków, przy czym te jasne, mają skórzane noski, trudniejsze do pokonania i zabrudzenia podczas zabawy. Nie zabrakło balerin, na grubej podeszwie z frędzlami, mokasynów z indiańskimi motywami i …frędzlami oczywiście.

Wszystkie buty Mrugała łatwo założyć nawet maluchowi, który przygodę z obuwiem dopiero zaczyna.

 

Wiosenna kolekcja w obiektywie @paulina_kania_photography,  na nóżkach Jeremigo, Wiktora, Mai, Amelki i Jagody.

 

Leave a comment 6 komentarzy

  1. Jestem absolutnie zakochana w tej kolekcji. Kowbojki będą z nami i wiosną i latem i jesienią! Już układamy w głowie stylizacje…Podziwiam talent i piękne kadry Pauliny. Sesja jest zachwycająca a dzierganki Toni genialnie wpisały się w sielski, beztroski klimat zdjęć! Gratulacje dziewczyny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama