Redakcja

Linki Domi

Hej! Z tej strony Domi! Istnieje spore prawdopodobieństwo, że tym wpisem was zaskoczę. Mam za zadanie przedstawić moje top 10 linków, ale zanim to zrobię, muszę wyjawić kilka kwestii.

  1. Dopiero od dwóch tygodni mam w domu internet. Tak, wcześniej go nie miałam, wiem – dziwne, ale serio. Co dziwniejsze – da się!
  2. Moje ulubione linki zmieniają się jak pogoda.
  3. Będzie mało o dzieciach.
  4. Moja przyjaciółka wykorzystała tu część z nich.

Myślałam że będzie ciężko, ale chyba jakoś podołałam. Może nie być bardzo odkrywczo, ale sprawdźmy!

Zobaczcie, co zajmuje mnie zimowymi wieczorami, gdy dzieci już śpią, mi uda się nie odpłynąć przy usypianiu ich, w domu nie ma akurat gości, a ja mam trochę energii żeby otworzyć komputer.

1.Przede wszystkim odpalam youtube. Najczęściej to, albo to, a ostatnio to. W sumie to muzykę w naszym domu słychać cały czas, z Bruna jest niezły wywijaka! Czekam też na te filmy: teraz ten a później ten.

2. Potem sprawdzam co nowego na gruncie lifestylowym. Przeglądam więc tę stronę. Ostatnio pokłóciłam się z telewizorem i to chyba moje jedyne źródło informacji o świecie.

3. Ponieważ jestem uzależniona od kupowania… książek, szperam tu – dyskont książkowy to idealnie miejsce dla mnie, nie spustoszy za bardzo portfela albo… pozwoli kupić więcej! Ostatnio znalazłam super Quizy, które absolutnie pochłaniają mnie i Tośkę na godziny.

foto

4. Najchętniej siedziałabym teraz z kubkiem herbaty w w tej piżamie, musicie przyznać, że jest przepiękna. Cóż, mam tylko herbatę. Jeśli chodzi o planowane przeze mnie zakupy: zobaczcie to!

 

5. Nie jest tak, że dzieci mnie totalnie nie interesują, byłoby to co najmniej dziwne – sprawdzam więc co słychać pod tym adresem.

6. Kolejne moje uzależnienie to ciągła potrzeba zmian w mieszkaniu. Musi się coś dziać! Najlepiej jak można coś przestawić, przemalować, wygrzebać na targu albo olx. Wchodzę tu, wpisuje #eclecticdecor i szukam inspiracji. Teraz chcę tak!

7. Ponieważ akurat trafił się nam sezon wyprzedaży, szperam w sieciówkach i zagranicznych sklepach internetowych . Co prawda najbardziej interesuje mnie czas, gdy pojawi się -70% albo #lastitems. Wtedy można wyszukać naprawdę fajne rzeczy w ekstra cenach.

8. Zbliża się termin sesji, więc staram się uczyć. Do napisania mam parę prac, ostatnio podczas pisania jednej z nich pochłonęła mnie całkowicie historia tej kobiety.

9. Oczywiście sprawdzam co słychać u was i na moich ulubionych profilach na instagramie, np. tu, tu i tu . Albo oglądam ładne obrazki o tu, albo tu (możecie zamówić sobie portret swojej rodziny!). Chociaż ostatnio ten temat trochę zaniedbałam, ale planuje nadgonić!

10. Jeśli nie chce robić nic konstruktywnego, albo siedzę z przyjaciółkami, wchodzę np. tu i tu . Dziewczyny lubią plotkować, wiadomo, a my wiemy wszystko przed pudelkiem, haha!

Dzielnie dobrnęliście do końca, bardzo mnie to cieszy. Wiem że Marta już wam to podrzucała, ale ja jestem niereformowalna i kocham gościa!

Leave a comment 2 komentarze

  1. Bardzo,bardzo proszę zróbcie tak,by linki otwierały się w nowych oknach a nie na Waszym,pozdrawiam serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama