Moda, ubieranka

Mix & Match z Little Bandits

Dzieciaki w domu? Ta sytuacja oznacza wielkie kłopoty, szczodrze sponsorowane przez literkę H. Spodziewajcie się zatem hulanek, hałasu i harmidru w dużej ilości. Ratuj się, kto może!

Żarty żartami, ale wiadomo, że w sytuacjach zagrożenia dla babcinej porcelany i kryształów, książek oraz sprzętów AGD spoko rodzic nie daje nogi, tylko stawia im dzielnie czoła. Co oznacza intelektualne zaangażowanie w postaci wymyślania zabaw i knucia atrakcji dla nakręconej jak szwajcarskie zegarki gawiedzi. Wiecie co uknuła Julia?

Bystra dziewczyna ocaliła swoje piękne ściany przed inwazją kredek zabawą w przebieranki. I tak oto wystylizowała swoją promienną córeczkę Tolę i jej równie przebojowego ziomka raz na folkowy band, innym razem na didżejskie duo i wreszcie na niepokornych rock’and’rollowców. A tłem dla tych stylizacji były ubranka z wiosenno-letnich kolekcji, które właśnie zjechały do Little Bandits. To jak – macie ochotę na zabawę w mix and match?

 

Kto nie ma w szafie bluzki w paski, ten gapa. Z nią tak jak z plain white tee czy parką – wszystko się rymuje. Look w stylu Lou Doillon osiągnięcie w mig, miksując pasiasty longsleeve z dżinsami. Nogawki do góry i mamy efekt wow. A po koncercie wracamy do przyczepy, gdzie miziamy puchatego kota i spijamy z kubków kakao. Tutaj nada się ciepły, oversize’owe sweter, tiszert z zawadiackim napisem i luźne spodnie. Komfort się należy strudzonemu artyście.

Mali intruzi zbliżają się niebezpiecznie do wychuchanego gramofonu, tłustą od ciastek łapkę wyciągają w kierunku naszej kolekcji winyli, zaraz postawią czekoladową pieczątkę na okładce najnowszej płyty Tylera The Creatora. Co robić? Ciarki na plecach, ale nie dajemy się zbić z tropu. Płytę grzecznie odbieramy, w zamian oferując słuchawki, glany i kraciastą spódnicę i koszulę  stylu grunge. Uff, tym razem się udało…

Jeszcze mało atrakcji? Zamieniamy didżejów w rockowych wagabundów, co powiecie na The Kills? Alison Mosshart i Jamie Hince kochają miksować zwierzęce printy z ciężkimi butami, stylowymi spodniami i wyrazistym, krzykliwym tiszertem. Znowu się udało! A pomyślcie tylko, jak to będzie gruwić, gdy temat potraktujecie koncepcyjnie i sporządzicie tematyczne playlisty do każdej ze stylówek!

*

Ta publikacja to rozpoczęcie nowego cyklu autorskich ubieranek pod hasłem mix&match z Little Bandits i zapowiedź nowych kolekcji, które właśnie pojawiły się w sklepie. Na co czekacie? Ruszajcie skomponować Wasze zestawy, a jeżeli czujecie się zagubieni dziewczyny z Little Bandits z całą pewnością Wam pomogą.

Podziękowania dla WoodHome w przygotowaniu zdjęć i udostępnienie pięknych wnętrz.

Wszystkie stylizacje znajdziecie w zakładce Shop by Look. W naszej selekcji znajdziecie wybrane ubranka z sesji.

*

Zdjęcia i aranżacje: Julia/@lujios 
Tekst: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama