Minikid / URBAN STORIES

O kolekcji AW18/19 marki Minikid

Mam tak samo jak ty, miasto moje, a w nim sprawy swoje, swój projekt! Minikid uderza z nową, jesienną kolekcją, będącą manifestem miłości do miasta.

Do rozpędzonych ludzi i aut, drapaczy chmur i próbujących się z nimi zrównać blokowisk, przejść podziemnych wysprejowanych w nośne hasła i cichutkich ławeczek pośrodku niczego. A przede wszystkim do miejskiej mody w stylu Minikid, a więc ubierania się tak, by miasto nieskrępowanie chłonąć, odkrywać i zdobywać. Krok po kroku, ulica po ulicy, dzielnica po dzielnicy. Najlepiej z chłopakami, bo w bandzie znajomków kroczy się raźniej.

 

Miasto jest jak organizm. Zatłoczone ulice i odludne zakamarki wciagają jak ruchome piaski, każą iść i nie ogladać się za siebie, albo stawać i patrzeć w przestrzeń z rozdziawioną buzią. Szczególnie Asterdam, gdzie powstawał chłopacki lookbook Minikid.

 

 

Na każdym kroku kanałki, koncerty ulicznej kapeli albo stoiska z wegańskim street foodem – do takich eskapad trzeba się przygotować! Wdziewamy wzorzyste swetry, bluzy z kapturem i zaczepnym napisem, wywinięte czapki i kraciaste koszule na suwak. Minikid wraz z jesienną kolekcją po raz pierwszy wprowadza do oferty denim, a więc miejski ninja ma już na wyposażeniu wszystko czego potrzebuje – kompletny strój do slalomu po chodnikach i pomiędzy rozstawionymi gęsto stojakami na rowery. Strudzeni miastem? Można przysiąść na murku albo go klawo podpierać, rozpiąć koszulę, nasunąć kaptur na głowę i kiedy będzie już ku temu wajb, przyrapsować w stylu WYP3. Kto nam zabroni?

 

Fotograf: Jory Mesrits Photography 
Stylizacja: Minikid
Modele: AJ, TJ, Aiden, Bodhen, Djanoa, Milah

*

Tekst: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.