przedmioty, Wyprawka

Miękkie MoloMoco

Są takie przedmioty, które towarzyszą nam od początku, potem przekazywane są bliskim lub zostają z nami w skrzynce życiowych skarbów. Taką rzeczą jest pierwszy kocyk. Coś zupełnie wyjątkowego, jego miękkość, zapach, splot i kolor zostają w nas na długo. Dlatego wybór pierwszego kocyka nie bywa przypadkowy. I dlatego lubimy MoloMoco.

Niejedna z nas nadal ma swój dziecięcy kocyk, niektóre nie nadają się do pokazywania, a jednak jakoś nie możemy się z nimi rozstać. Kocyki naszych dzieci, ciągle w użyciu, na bieżąco przechodzą testy wytrzymałości. Ulubione, ukochane, jedyne, nie spuszczamy z nich oka, bo o zaginięciu nie może być mowy. Czasem przegrywa z nimi nawet ulubiona zabawka.

Twórczynie marki MoloMoco postawiły na miękkie dzianinowe kocyki i skradły tym serce mam. Mamy przecież wiedzą najlepiej, czego potrzebują ich dzieci, więc fakt, że za marką stoją dwie młode matki z pewnością nie pozostaje bez znaczenia.

Ewelina i Magda mają dzieci w tym samym wieku, razem przechodziły przez podobne doświadczenia. Przyznają, że różni je wiele, ale zawsze miały takie same wyczucie estetyki.

8 lat temu, gdy urodziłyśmy dzieci, funkcjonował stereotyp, że jak coś jest dla dziecka, to ma być kolorowe i najlepiej jak najtańsze, bo przecież dziecko szybko z tego wyrośnie, mówi Magda. Jednak takie poglądy się zmieniają i chcemy mieć swój udział w budowaniu nowego spojrzenia na wybór przedmiotów, otaczających nasze pociechy już od ich pierwszych dni. My i mamy, które znamy, zwracamy szczególną uwagę na jakość artykułów dla naszych dzieci. Mają być wykonane z miękkiego, ciepłego i antyalergicznego materiału, łatwe w praniu(!), niebanalne i piękne, bo lubimy, gdy nasze dzieci się wyróżniają. Czy było łatwo takie znaleźć? Niestety nie, ale może to dobrze, bo przecież tak zaczęła się przygoda z MoloMoco (śmiech).

 

Trudno nam oprzeć się konkluzji, że nieusatysfakcjonowane mamy potrafią dla swoich dzieci zrobić wiele, a te bardziej przedsiębiorcze, zmieniają świat w szerszym kręgu. I nas to cieszy.

Kocyki MoloMoco są wykonane z certyfikowanych włókien najlepszej jakości. Przyjazne dla skóry, miękkie i ciepłe, nie ograniczają swobody ruchu i tak samo wygodnie otulają noworodki i niemowlęta, jak i przedszkolaki. Jakość potwierdza się nawet po wielu praniach, kocyki nie tracą miękkości, koloru ani fasonu.

Każda kolekcja charakteryzuje się oryginalnymi splotami. Niektóre kocyki występują również w cieplejszej wersji, podszytej miłym w dotyku misiem. Idealnie sprawdzą się w chłodniejsze dni.

Ewelina i Magda proponują również kilka praktycznych akcesoriów. Dzianinowe, utrzymane w tym samym stylu i kolorystyce co kocyki, stanowią harmonijną całość. Tutaj ulubieńców mamy kilku, zacznijmy od organizerów. Praktyczne przedmioty często mają niewiele uroku osobistego, ale te przyborniki są miękkie i eleganckie. Same w sobie stanowią ozdobę, można je przywiązać do łóżeczka i mieć pod ręką wszystko, czego potrzeba.

Podobnie z ochraniaczami do łóżeczka. Noworodki i niemowlęta nie potrzebują krzykliwych kolorów i infantylnych wzorów. Ochraniacze od MoloMoco są stylistyczną kontynuacją kocyków. Tak jak ozdobne poduszki. Podoba nam się ta dorosła estetyka przełożona na produkty dla najmłodszych i stonowana gama kolorystyczna, która charakteryzuje wszystkie produkty.

Naszym kolejnym ulubieńcem jest króliczek Rubuś. Trudno nie lubić królika, a ten dodatkowo ma wyjątkową moc. Przytula, otula i usypia, a kiedy mama nie patrzy, dodaje otuchy. Jest mini wersją kocyka, co ułatwia samodzielne używanie komuś bardzo jeszcze niedużemu.

Przyjrzyjcie się też ciepłym rożkom. Ich wewnętrzna strona jest obszyta świetnej jakości bawełną. Ciekawy geometryczny wzór doskonale komponuje się z dzianinowym splotem. Ten zgrany duet pozwala traktować rożek również jako praktyczną i ładną matę.

Miękkie i bezpieczne dla delikatnej skóry rożki wydają się dobrym rozwiązaniem dla dzieci, które lubią ciaśniejsze otulenie. Z doświadczenia wiemy, że takich nie brakuje…

Uwierzycie, że twórczynie marki współpracują na odległość?

Każda z nas wie co ma robić. Zresztą, jako mamy dwójki dzieci organizację czasu pracy mamy opanowaną do perfekcji, śmieje się Magda.

Gama produktów i zadowolenie małych klientów świadczą o tym, że właścicielki marki rzeczywiście wiedzą co robią.

    

Produkty MoloMoco są dostępne w wielu sklepach, listę znajdziecie tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama