Moda, sesje

Między Ziemią a Niebem

Witajcie na planecie Ziemia. To właśnie tu, astronomiczna wiosna przebudzi się niebawem do życia, a zieleń przyrody będzie pięknie kontrastować z błękitem nieba. Nam udało się ją znaleźć już teraz, więc jeśli odliczacie dni do nowego sezonu, zerknijcie na nasze  inspiracje i wkroczcie w niego w bardzo dziewczyńskim stylu.

Jak to dobrze, że są takie miejsca na Ziemi, w których nie obowiązują sztywne ramy sezonów. Nie mamy tu na myśli tropików, do których najchętniej byśmy pakowały walizki podczas każdej zimy. Ani ogrodów botanicznych, zamkniętych pod przeźroczystymi kopułami modnych stolic.

Czasem wystarczy przekroczyć próg fajnej restauracji, by od razu przenieść się do egzotycznych zakątków, a nawet zielonego Raju. Albo kliknąć odpowiedni adres w sieci, np. Malulo, by nacieszyć oko kolorami i wzorami z inspirujących miejsc na ziemi. Można też podpatrzeć barwne inspiracje u nas, o każdej porze dnia i nocy. Na przykład teraz.

***

Roarrr! Spotkanie, oko w oko, z lwem o imieniu Henry każdego postawi do pionu lepiej, niż najmocniejsze espresso z rana! Mała Helenka to prawdziwy wulkan energii, nic więc dziwnego, że na nowy sezon wybrała sukienkę w kolorze energetycznej pomarańczy.

Barwna grafika Henrego świetnie pasuje do jej zadziornej osobowości i tych cudownych loków, których nie sposób ujarzmić. Ta sukienka, nawet najbardziej nieśmiałej dziewczynce, doda lwiej odwagi, a wiosna to w końcu sezon spontanicznych, dziecięcych przygód! No to ahoj przygodo! Idziemy dalej w głąb raju…

Sukienka Louvea / Wianek ClipsMe

A tam tylko stuk-puk, stuk-puk! Na horyzoncie ani widu, ani słychu, zadzieramy więc głowę wysoko w stronę nieba. Naszym oczom ukazują się pracowite, żółte dzięcioły, które bębnią rytmicznie w swoje drzewa.

Takie rzeczy tylko w naszym raju, a dokładnie na błękitnej sukience Elki. Aż sama nabrała ochoty, aby chodzić po drzewach. Jeśli myślicie, że w sukience nie wypada, nie znacie ani temperamentnej Elki, ani ultra wygodnych tunik, w których można wszystko!

Sukienka Boys&Girls / Wianek ClipsMe

Im dalej w głąb, tym bardziej interesująco. Trafiamy, wraz ze Stefcią i Werką, na kwiecistą polanę, która aż tryska pozytywną energią. Z jednej strony kuszą barwne, różowo-zielone kwiaty, z drugiej przyciągają wzrok grafitowe kwiaty antracytu. Chwilowy zawrót głowy dobrze działa na naszą wyobraźnię.

Stefcia: Sukienka Alba Baby / Wianek Lola White / buty Maruti

Weronika: Sukienka 4 funky flavors

Leżymy sobie dalej na tej polanie i co chwilę zerkamy w zachmurzone niebo. Białe chmurki mieszają się z czarnymi, wiosna też bywa kapryśna, nawet w raju. Na szczęście to nie jest zła aura, a Stefcia i Elka, które świetnie bawią się modnymi kontrastami. I tak anielski las tropikalny, przeplata się z lejącymi się łodygami w kolorze spranej czerni. Czarno-białe lamparty żyją sobie tuż obok pstrokatych papug i zielonych węży. Odrobina rajskiego chaosu działa niczym sprawdzian naszego wyczucia trendów. Dopisujemy więc do listy odważne i monochromatyczne wzory. Idziemy dalej!

Stefcia: Sukienka Vimma / Opaska C by Cosima Borawska

Elka: Sukienka Vimma / Opaska C by Cosima Borawska

Taka dawka wzorów szybko sprowadza nas z powrotem na ziemię, gdzie po czerwonej polanie skaczą białe króliki. To nie iluzja. Takie rzeczy tylko w raju, albo na sukienkach Milk & Biscuit. Madzia nic sobie nie robi z tych uroczych stworzeń, choć wyglądają, jakby miały ochotę uciec z pierwszego planu. Nie ma mowy. Wy także nie obejdziecie się bez zainteresowanych spojrzeń, jeśli od czasu do czasu potraktujecie wzory i modę z przymrużeniem oka. Ale wiosną właśnie o to chodzi!

Sukienka: Milk & Biscuit / Opaska ClipsMe / białe Conversy

Tymczasem, w rajskim lesie, zawisły na gałęziach czerwone rubiny, pomiędzy którymi zatrzepotały skrzydłami czerwone kardynały. Istna bajka! Takie znajdziecie tylko na sukienkach PaperGirl, zainspirowanych przyrodą, sztuką, dziecięcą fantazją i kulturami z różnych zakątków świata. Fajnie jest być częścią nich, choćby na jeden dzień. Przekonała się o tym Helenka, który wysnuła nam całkiem ciekawą ptasią opowieść.

Elka: Sukienka PaperGirl / Opaska C by Cosima Borawska

Kolorystyka naszego raju zmienia się co kilka kroków, i tak z czerwieni, przechodzimy w róż i głębokie bordo. Na sukience Ali zakwitły drobne kwiatki, paprocie i trawy, które pięknie kontrastują ze szlachetną bielą i czernią. Chyba bardziej wiosennego wzoru, niż drobna łączka, nie znajdziecie. Pasuje do każdego stylu, w jakim na co dzień czujecie się najlepiej. Naprawdę.

Sukienka Winter Water Factory / Opaska Lola White

Kolejny, ciekawy wzór znalazłyśmy w niebie. Wiadomo, raz bywa zupełnie bezchmurne, innym razem zachwyca mieszanką smug i plam w najróżniejszych kolorach. Podobne zawitały na eleganckiej sukience Madzi, uszytej z grubej bawełny z czerwoną podszewką. Tworzą zgrabną mozaikę, która daje prawdziwe pole do popisu przy stylizacji. Wiosno, przybywaj!

Sukienka: Pispiripispo

Na koniec mamy dla Was dobrą wiadomość! Już od jutra w sklepie Malulo startuje ostatni etap wyprzedaży aż do 70% taniej! To idealny moment, by wybrać ulubioną sukienkę na wiosnę.

Zdjęcia: Kaśka Marcinkiewicz/Projekt Matka

Stylizacja: Ania Górecka

Ubrania: Malulo

Miejsce: Raj w Niebie

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Leave a comment 5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama