inspiracje, Zakupy

Materiałowe cuda z Polski

O polskich tekstyliach możemy mówić bez końca. Czas przyjrzeć się tym, które ostatnio zawróciły w naszych głowach. Zachwyciły wykonaniem i delikatnością.

Gdy pokazywałyśmy wam materiałowe cuda z Polski, wiedziałyśmy, że za chwilę przyjdzie pora na kolejne pozycje, które bezsprzecznie musimy wpisać na listę tych topowych. Tekstyliów made in Poland, sygnowanych niezawodną jakością, ale też przy tworzeniu których na równi idzie prawdziwa pasja. Znajdziecie wśród nich marki lubiane przez rodziców dopiero co kompletujących wyprawki i tych, którzy na bieżąco podążają za najnowszymi kolekcjami. Oto, co wskoczyło na naszą listę!

*

Little Heaven

Bambusowe tekstylia lekkie jak chmurka zostały stworzone z myślą o kompletowanej wyprawce, której elementy będą wpływały na tak ważny rozwój sensoryczny najmłodszych. Piękne wzory i niezwykła delikatność, mająca wielkie znaczenie w rozwijającym się u niemowląt zmyśle dotyku oraz stonowane kolory sprawią, że każdy znajdzie w tej manufakturze coś dla siebie. Rodzinna firma, która powstała z potrzeby połączenia w akcesoriach i tekstyliach dla dzieci ponadczasowej elegancji i tego, co najlepsze z polskiej tradycji, ze zrównoważonymi elementami skandynawskiej szkoły wzornictwa.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Produkty Little Heaven kupicie tutaj.

Facebook/Instagram

*

Snap The Moment

Dziewczyny tworzące markę Snap The Moment mają głowę pełną pomysłów. Ich foto-kocyki, foto-karty oraz pościele komponują się z wyprawkami zarówno tych najmniejszych, dopiero co pojawiających się na świecie dzieci, jak i starszaków, dumnie maszerujących do żłobka, szkoły czy przedszkola. Z niezwykle urozmaiconą paletą tekstyliów marki Snap The Moment idzie w parze towarzysząca chęć zachowywania wspomnień na dłużej, na którą twórczynie marki również mają dobry plan. Koniecznie zobaczcie.

Produkty Snap The Moment kupicie tutaj.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Facebook/Instagram

*

My Label

W My Label inspiracji do urządzenia dziecięcego pokoju znajdziecie bez liku, ale koniecznie zajrzyjcie też do działów, w których królują tekstylia. W manufakturze My Label, w której czerpie się inspiracje ze skandynawskiego wzornictwa i wszystkiego, co najlepsze w klasycznym, naturalnym rzemiośle, królują projekty proste i minimalistyczne. Pozwalające na stworzenie w pokoju dzieci nieograniczającej bazy do dalszego kreatywnego wykorzystania przestrzeni. To wszystko z dbałością o najmniejszy detal i z możliwością personalizacji zamówień.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Produkty My Label kupicie tutaj.

Facebook/Instagram

*

Qbana Mama

Rodzinna firma, w której fach krawiectwa, trzymany w rękach przez kobiety ją tworzące, połączył się z poszukiwaniem oryginalnych produktów dla ich dzieci. Qbana Mama to ucieczka przed kolorowym i kiczowatym światem wyprawek dla dzieci oraz sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających rodziców. Kolekcje bliskie naturze, z których w każdej znajdziecie szeroką paletę tego, co przyda się w domu, na spacerze i podczas wyjazdów z najbliższymi. To bambusowe zaplecze, które otuli niezwykłymi właściwościami maluszki wymagające troski i czułości na każdym kroku.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Produkty Qbana Mama kupicie tutaj.

Instagram/strona

*

Maamut

Czas na sen! I to taki, przenoszący dzieci w krainę magicznych opowieści, za którymi stoi marka Maamut. Za priorytet stawia sobie komfortowe chwile odpoczynku, tworząc wszystko to, co za sprawą wyjątkowych detali zamieni sen w niezwykle ważny dla zdrowia moment codzienności. Nie można przejść obojętnie obok wzorów, które czerpane i inspirowane naturą, tak pięknie komponują się z delikatną polską bawełną. Jesienią do oferty wkroczą nowości – poduchy, maty do zabawy, prześcieradła i ochraniacze do koszy Mojżesza. Bonetki także zyskają nowe wygląd. Będzie ładnie!

Produkty marki Maamut kupicie tutaj.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

Opracowała: Marta Szczepanik

Zdjęcia: Lidia Dzwolak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama