Dzień dziecka, janod na dzień dziecka, pomysł na prezent, Zakupy

Mały ogrodnik

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka wspólnie z marką Janod i zaproszonymi do współpracy blogerkami wybieramy  najciekawsze prezenty. Marta postawiła na zestaw Małego ogrodnika, który niezależnie od pory roku przyda się podczas zabaw w ogrodzie. 

Przenieśmy się na chwilę do ogródka, w którym Staś i jego mama Marta wspólnie podlewają kwiatki, pielą grządki i grabią dopiero co wyrośniętą trawę. Do takich prac zestaw Mały Ogrodnik Janod nadaje się idealnie.

„Staś, jak większość dzieci w jego wieku uwielbia naśladować wszystko co robią dorośli. Dziecko niełatwo oszukać, dlatego odpadają u nas wszelkie plastikowe zabawki imitujące przedmioty codziennego użytku. Ten zestaw prezentowy bardzo przypadł nam do gustu, bo wygląda jak właściwe miniaturki narzędzi ogrodowych”. – mówi Marta, mama Stasia

This slideshow requires JavaScript.

Mały ogrodnik jest świetnym pomysłem dla wszystkich dzieci, które lubią zabawy w ogrodzie. W skład zestawu wchodzą metalowa konewka, metalowe grabki i łopatka z drewnianą rączką oraz całkiem profesjonalne rękawice.

„Na rękawicach są krasnoludki, a że Staś lubi o nich piosenki to ciągle śpiewa gdy je zakłada. Od kilku dni codziennie kopie, grabi i podlewa kwiatki w ogródku i wreszcie przestał domagać się narzędzi dorosłych. Największą frajdę sprawia mu oczywiście podlewanie, szczególnie swoich butów.” – dodaje Marta

Narzędzia ogrodowe są zapakowane są w estetyczne i kartonowe pudełko. Nic tylko zabierać się za pielenie grządek.

Zestaw małego ogrodnika kupicie tutaj. Zabawka dla dzieci w wieku 3-8 lat.

Zajrzyjcie też do naszych innych propozycji po więcej inspiracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama