Maki Mon Ami to marka stworzona przez Magdalenę Janowską, właścicielkę Mamissimy, i projektanta mody Dawida Wolińskiego. Zadbali nie tylko o aspekt praktyczny przedmiotów, ale także o warstwę związaną z emocjami. Dla małego dziecka kocyk to coś więcej kocyk. Widzi w nim żywą istotę, która jest gotowa otulić, pocieszyć, uśpić. Ulubiona poduszka także bywa obdarzana ciepłymi cechami.

W bohaterach Maki Mon Ami widać autentyczność. Bo przecież świat baśniowy, bliski dziecięcej wyobraźni, może być jednocześnie prawdziwy. W końcu stoją za nim prawdziwi ludzie. I dlatego też wnoszą oni do dziecięcej sypialni sympatyczne ciepło. A także spełniają czysto praktyczne funkcje.

Czuła na detale Magda Janowska wybrała najlepszej jakości tkaniny i dzianiny: doskonale miłą w dotyku bawełnę satynową, bambus czy welur. Do tego dochodzi staranne wykończenie. Bohaterowie Maki Mon Ami trafili także na kocyki, otulacze, satynową pościel, ręczniki. Możemy dobrać pasujące śliniaki, rożki niemowlęce i owijacze na szczebelki łóżka. Ich trwałość i jakość związane są z polską produkcją oraz użyciem wyłącznie certyfikowanych tkanin, a do nadruków – bezpiecznych, atestowanych barwników.

makimonami na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas