inspiracje, Moda

Little Bandits

Little Bandits to nowy sklep z ubraniami dla dzieci. Oprócz dobrze znanych marek, znajdziecie w nim również te, których trudno by szukać gdzie indziej, a na które my czekałyśmy z utęsknieniem.

Little Bandits to przede wszystkim staranny dobór ubrań i fantastyczne lookbooki, które ułatwiają zakupy. Zajrzyjcie z nami do świata małych łobuziaków!

W Little Bandits to właśnie dzieciaki inspirują do odważnych działań, do szukania kolejnych marek, które sprawdzą się w różnych okolicznościach. Śmiało mieszamy style i trendy – mówi założycielka sklepu i trudno się z nią nie zgodzić. Obok francuskich marek, takich jak klasyczna Bleu Comme Gris czy paryska Louise Misha, w której vintage i boho mieszają się tworząc uroczą romantyczną mieszankę, znajdziemy marki belgijskie czy duńskie jak AO76 i MarMar Copenhagen, hołdujące całkiem innemu stylowi. Prostota, minimalizm czy odrobina szaleństwa? Wybór należy do was.

Co najważniejsze, założycielka Little Bandits postanowiła pokazać, jak można zestawiać ubrania, tworząc z ich wirtualnych półek lookbooki na różne okazje. Jak ubrać dzieci wygodnie i elegancko? Jak podkreślić strojem okazję i nie przebrać naszych maluchów? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na zdjęciach poniżej.

Nie trzeba wiele. Wystaczy piękna sukienka, biała koszula, wygodne szorty i ulubione dodatki. Wasze dzieci to docenią – podpowiada ekipa z Little Bandits.

Romantyczny miejski look w sam raz na lato i wiosnę, okraszony wygodnymi elementami? Trampki i szorty potrafią z boho tuniki wydobyć jej miejski sznyt. Czasem mamy jednak ochotę puścić wodze fantazji i na rozpuszczone włosy nałożyć wianek i boso pobiec przed siebie.

Komfort i elegancja? To też da się połączyć, dzięki takim markom jak Bleu Comme Gris czy Mi pequeño Lucas. W tej ostatniej hiszpańska tradycja spotyka aktualne trendy i francuskie wpływy, tworząc wyjątkową modę dla dzieci. Klasyczne, proste fasony i odrobina retro sprawdzą się w każdej sytuacji.

W ofercie marki znajdziemy pięknie skrojone sukienki, koszule i bloomersy zachwycające dbałością o detale oraz wykończeniem. Len i bawełna sprawiają, że ubrania tej marki to świetny wybór na wiosnę i lato.

Bleu Comme Gris to francuska marka dziecięca, która zaczęła od nowoczesnych zestawów inspirowanych szkolnym mundurkiem. Dziś jej oferta poszerzona została także o ubrania dla niemowląt i młodszych dzieci, stawiając na klasyczne wzory i oryginalne detale.

Zajrzyjcie do naszej selekcji ubranek z Little Bandits.

Leave a comment 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama