Nasze inspiracje, Redakcja

Linki Marty

Można być, a wręcz trzeba być wiecznym dzieckiem. Cieszyć się układaniem klocków, mieć rumieńce na twarzy, gdy w ręce wpadnie wyjątkowa książka, a bańki mydlane puszczać w niebo bez oglądania się na metrykę.

Taka jest Marta z katowickiego sklepu Noski Noski. Jeśli macie gorszy dzień, odpalcie jeden z ich filmów, a zobaczycie jak z totalną zajawką i wielkim uśmiechem można opowiadać o nowej łopatce do piasku, puzzlach czy kalejdoskopie! Marta ma w sobie ciekawość dziecka, dlatego z wielką przyjemnością poprosiłam ją o podzielenie się w tym miesiącu jej linkami, czyli tym, co ostatnio wpadło jej w oko i przyspieszyło bicie serca. Oddaję jej głos!

 

*

Cześć, tu Marta z Noski Noski. Z wielkim entuzjazmem dzielę się z wami moimi linkami!

Zawsze z początkiem wiosny wracają do mnie wspomnienia z zabaw i skarbów dzieciństwa. Znam jedno miejsce na Instagramie, które budzi we mnie podobne emocje. Where Learning Meets Play to dom pełen dzieciaków oraz pięknych, klasycznych, ale jednocześnie nowoczesnych pomysłów na zabawę i pracę.

 

*

W Nowym Jorku też wiosna. I nowy projekt prawdopodobnie najlepszego vlogera świata, który jest nie tylko specjalistą od wszystkiego, co mnie fascynuje, ale też bardzo fajnym tatą. Projekt nazywa się „368”. Codziennie nowy odcinek, zatem jest co oglądać!

 

 

 

*

Bardzo lubię też, gdy ulice rozkwitają kolorami. I człowiek może zamienić kurtkę na bardziej fikuśną stylówkę. Na tę okazję polecam z całego serca nową, bardzo rodzinną markę z Polski. Paterns równa się 100% merino + wspaniałe autorskie wzory!

 

 

 

*

Mała przebieżka przez Instastories. Codziennie, w wolnej chwilce – dla relaksu i ku inspiracji. Oto jedna z pięknych rodzin, którą bardzo lubię podglądać, znacie?

 

*

I na koniec kropla poezji. W wydaniu brytyjskiej, politycznie zaangażowanej autorki Hollie McNish. Dobre i mocne – jak mleko mamy:

 

A mój ulubiony tekst z tego miesiąca na Ładnebebe? W moim czteroletnim doświadczeniu rodzicielstwa – u niej zawsze odnajdywałam drogo-wskazówki. „Chcenie jest strategią” – Agnieszka Stein na prezydenta! 

 

Przybijam wysoką, wiosenną piąteczkę i życzę miłego odbioru! 

opracowała: Marta Nendza/Noskinoski

do Linków zaprosiła: Kasia Karaim

zdjęcie tytułowe: NEIL RASMUS/BFA/REX/SHUTTERSTOCK

Leave a comment 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama