Nasze inspiracje, Redakcja

Linki Małgosi

Uwaga! Będzie sentymentalnie i nostalgicznie. Sprowokowało mnie do tego wrzucone na Instagram zdjęcie jednej z naszych pierwszych czytelniczek, której córka szykowała się na bal gimnazjalny.

Być może wiecie, być może nie, ale Ładnebebe powstało ponad 8 lat temu. Dokładnie w 2009 roku, kiedy byłam w ciąży z moją córką. Wtedy świat wokół dzieci wyglądał zupełnie inaczej. Brak dostępności wielu produktów, usług czy książek o wychowaniu bardzo inspirował do poszukiwań.

Niesamowite jest dla mnie to, że są wśród was mamy, które czytają Ładnebebe od samego początku. Mam też wrażenie, ze wspólnie z wami tworzymy ten ładnobebowy świat dzieci, pełen miłości, pięknych przedmiotów, wrażliwości i estetyki. Tymczasem pozwoliłam sobie na minisentymenty, także zdjęciowe. Wybaczcie!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

To, jak zmienia się świat przedmiotów wokół dzieci, najlepiej pokazuje dziecięca seria produktów YOPE i event je inaugurujący. Zorganizowany w jednym z najlepszych studiów fotograficznych w Warszawie. Stworzony z totalnie kreatywną myślą. Bardzo estetyczny, daleki od sztampy, kulek, malowania buziek itd. A jednak nadal niosący ze sobą dużo radości. Brawo! Jesteśmy pod dużym wrażeniem! Samego produktu również!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

Świat dzieci stał się realnie inspirujący dla nas dorosłych. Czerpiemy z niego całymi garściami, często jest furtką dla naszej wyobraźni. Także w sferze mody. Dorosła kolekcja zainspirowana dziecięcą to już norma! A jeśli w dodatku to bardzo dobra dorosła kolekcja, obstawiamy, że sięgną po nią nie tylko mamy! Bobo Choses – you did it again!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

Tylko nieliczne przedszkola i kluby maluchów są naprawdę fajnie pomyślane: nie oblepione kolorowymi naklejkami i wyłożone materacami, lecz odważnie i mądrze zrobione. Tak, by służyć dziecku. Oto jedno z nich: schludne, zaprojektowane zgodnie z potrzebami dzieci, uruchamiające wyobraźnię, a nie ją przytłaczające. Brawo! Tutaj znajdziecie więcej informacji.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

Na koniec duch naszych czasów, ale tym razem zamknięty w 60-sekundowej formie dokumentu. Czasami tyle wystarczy, aby przekazać maksimum treści. A wchodzenie na 60 sekund w różne, także dziecięce, światy to dobra przerwa w codziennej pracy. 60 sekund, jednak z całą mocą pełnometrażowego dokumentu. Polecam!

*

Ach, no przecież! Jeszcze musi być mój ulubiony link! I jest, także wygrzebany z archiwów Ładnebebe. Jeden z waszych i moich ulubionych postów. Lumpeksy w NYC. Kto pamięta? Mam nadzieję, że jeszcze, któreś z nich istnieją, bo planuję je odwiedzić w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Pięknie dziękuję za uwagę.

tekst: Małgorzata Jakubowska

Leave a comment 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama