Redakcja

Linki Lidki

Cześć! Tu Lidka – szczęśliwa mama, której dzieci zasypiają przed 20:00. Co wtedy robię? Najczęściej chyba balansuję na granicy między matczynym komfortem a niewinną rodzicielską obłudą – wskakuję w piżamę, otwieram czekoladę i uruchamiam komputer. Załóżmy, że jest sobota. Rozważania na temat kondycji świata zostawiam na poniedziałek. Niech dziś odezwie się we mnie ta bardziej próżna strona!

1. Po pierwsze: muzyka! Sprawdźcie moją playlistę.

2. Na chwilę wyłączam macierzyństwo i włączam wybaczalny egocentryzm. Do tego sklepu zaglądam głównie dlatego, że jest… idealny. Piękne sukienki, prześliczne kobiety i cudowne zdjęcia. Ciężko z niego wyjść, niezależnie od tego, czy jest się kobietą czy mężczyzną!

 

3. Dla kontrastu, mocno przyrodnicze scenerie porzucam dla szalonych ulic wielkich miast.

4. Ida Laerke to moja „alfa i omega” jeśli chodzi o sztukę, modę i lifestyle. Uwielbiam jej bloga i choć od jakiegoś czasu posty pojawiają się bardzo rzadko, to i tak za każdym razem w archiwum odkrywam coś nowego. Na szczęście swoje konto na Instagramie uzupełnia regularnie!

 

 

5. Jeszcze coś w tym samym temacie. Każda zakładka na tej stronie ma tę samą grupę krwi co ja, choć sprawia, ze puls mam szybszy.

6. Jak większość kobiet, lubię gdy mąż odpoczywa czynnie, np. remontując mieszkanie. Jest wiosna – czas na zmiany! Ja zaczynam od kuchni. Inspiracji dla męża często szukam tu. W sprawach motywacji wciąż przeszukuję sieć (śmiech).

7. Ze świata mody, designu i bujających w chmurach artystów pora wrócić na ziemię. Pomaga mi w tym Ashley Jennett, fotografka, mama 3 chłopaków i autorka bloga „The Stork and the Beanstalk”. Uwielbiam to, jak w kadrach opowiada o swoim codziennym życiu, podziwiam talent i uczę się nabierać trochę dystansu w stosunku do macierzyństwa.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

8. Bleubird być może już znacie. Gdybym miała opisać w dwóch słowach, co lubię w niej najbardziej, pewnie powiedziałabym: rock&roll i vintage!

9. W natłoku ładnych zdjęć na Instagramie, trudno skupić się na czymś głębiej. Ja zatrzymałam się na dłużej tu i często zaglądam na bloga. Lubię ten spokój, minimalizm i stonowane kolory.

10. Kiedy chcę się pośmiać, włączam sobie to.

11. Ale już nie mogę się doczekać, kiedy wystraszę się oglądając „Twin Peaks”.

 

Leave a comment 5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama