Nasze inspiracje, Redakcja

Linki Kasi Bobuli

Cześć, tu Kasia i dziesięć linków, które umilają mi czas podczas drzemek mojego syna. Wsród nich dużo mody, jedzenia, architektury oraz audycja o zapomnianych gwiazdach Hollywood, której uwielbiam słuchać na spacerach! Zapraszam was do przeglądania.

1. The Early Hour to internetowy magazyn dla tych, którzy – podobnie jak ja od czasu narodzin Oskara – wcześnie wstają. Nowe artykuły pojawiają się codziennie o piątej nad ranem i można przeczytać tu masę ciekawych wywiadów z inspirującymi mamami, projektantami oraz ludźmi, którzy postanowili założyć własną działalność.

2. Moja wymarzona garderoba znajduje się w Apiece Apart. Ta amerykańska marka to piękne, nieco inspirowane latami 70. fasony, które idealnie pasują do modernistycznych wnętrz, w których realizowane są ich sesje.

3. Kiedy chcę dowiedzieć się, co słychać w polskiej modzie, zaglądam do butiku Cloudmine. Jego założycielka Marianna ma świetne oko do nowych projektantów. Moi ulubieni to Justyna Chrabelska, Marios, Lawina, Ania Kuczyńska i Natalia Siebuła.

 

4. Jeśli chodzi o dziecięce ubranka, to moim faworytem jest polska marka Miszkomaszko. Ich nadruki są obłędne!

5. W pierwszym roku po narodzinach Oskara bardzo dużo spacerowałam z wózkiem. Z odsieczą przyszły mi wtedy podcasty. Mój ulubiony to You Must Remember This, czyli audycja śledząca tajemnice i skandale hollywoodzkich gwiazd z pierwszej połowy XX wieku.

6. Kiedy potrzebuję wizualnej inspiracji, zaglądam na bloga Thisispaper, na którym można znaleźć dużo świetnej minimalistycznej fotografii i architektury.

This slideshow requires JavaScript.

7. Fascynacji piękną architekturą ciąg dalszy. Brytyjska strona The Modern House to oferta najciekawszych współczesnych i modernistycznych domów, które wystawione są na sprzedaż. Warto wejść i pomarzyć!

 

8. Najfajniejsze proste i zdrowe przepisy znajduję ostatnio na blogu Sprouted Kitchen. Tofu marynowane w syropie klonowym i chilli to hit w naszym domu!

9. Ostatnio zakochałam się w fotograficznej serii Monette and Mady, której autorką jest Maja Daniels. Jej bohaterki to identyczne bliźniaczki z Paryża, które razem pracują, mieszkają i od lat są zawsze tak samo ubrane.

This slideshow requires JavaScript.

10. Na koniec muzycznie. Fleetwood Mac i moje ukochane Gypsy. Miłego słuchania!

Leave a comment 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama