Redakcja

Linki Agi Bilskiej

W prasówce jestem debiutantką. Zadanie podzielenia się linkami stało się pretekstem do gruntownego przemyślenia, czego ja tak naprawdę w internecie szukam?

Głównym źródłem inspiracji jest dla mnie Pinterest i to przez piękne zdjęcia trafiam na ciekawe strony. Z wiekiem jestem też coraz bardziej zaangażowana – w ekologię, pomaganie, propagowanie zdrowych przyzwyczajeń. Ważne są dla mnie rekomendacje przyjaciół oraz sąsiadów z mokotowskiej grupy.

1. W Helmut Newton Foundation w Berlinie właśnie zaczęła się wspaniała wystawa mistrza fotografii Mario Testino „Undressed”. Mocna dawka nagości w najlepszym wydaniu.

 

This slideshow requires JavaScript.

2. Co za miejsce! Co za soki! Co za jedzenie! Zdrowie i pychota! I piękne szklane butelki. The Cold Pressed Juices w Warszawie na ul. Zgoda 3.

 

3. Na Targach Kosmetyków Naturalnych poznałam fantastyczną firmę Asoa. To była świetna okazja, by przetestować kilka produktów, wszystkiego powąchać, porozmawiać z twórcami. Uwielbiam być wysmarowana ich masłami!

4. Mocno kibicuję mojej koleżance, która stworzyła markę KULTA. To minimalistyczne, eleganckie, wygodne ubrania – obecnie na pierwszym miejscu mojej listy zakupów.

This slideshow requires JavaScript.

5. Uwielbiam ilustracje Beatrice Alemagny i natychmiast kupiłam jej najnowszą książkę „Tuli-Pucho-Kłaczek”. Urocza opowieść o przypadku, szczęściu i byciu wyjątkowym. Synek jest zachwycony! Czytamy ją teraz codziennie.

 

 

6. Bardzo przejmuję się wszystkim, co dzieje się w Warszawie – wyglądem miasta, walką o zabytkowe kamienice i ich mieszkańców, drzewami, rowerami, smogiem, inwestycjami, przestrzenią publiczną. Z zapałem śledzę organizację Miasto Jest Nasze, która nie ogranicza się do informowania. Ale działa. I to skutecznie!

7. Odkąd jestem mamą, zdecydowanie częściej oglądam seriale, niż filmy fabularne. Najbardziej lubię te kryminalne. Ostatnim odkryciem jest brytyjski serial policyjny „Line of Duty”. Jest jednym z najlepszych, jakie widziałam. A widziałam ich naprawdę wiele.

8. Bardzo się cieszę, że blisko mojego domu powstało Plantarium. Nie mam „zielonej ręki”, zdarza mi się zapominać o roślinach na kilka dni. To miejsce jest dla mnie nadzieją, że w moim domu będzie niebawem zielono.

9. Na stronie Fat Tongue oglądam najnowsze edytoriale z zagranicznych magazynów.

 

10. Muzyka jest jednym z najważniejszych elementów naszego życia, a jej głównym dostawcą jest mój chłopak. W domu, w podróży, podczas pracy – cały czas nam towarzyszy. Ostatnio nucę najnowszy kawałek Miley Cyrus. Sama w to nie wierzę! Ale kiedy go słucham – moja głowa jest już na wakacjach!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama