Moda, sesje

Letnia opowieść Nobonu

Wspomnienia tego lata będą do nas wracać, będziemy je przywoływać w historiach opowiadanych przyjaciółce i kolegom. Będziemy znajdować jego ślady w kieszeniach kurtki pełnych piasku, opalonych nogach i rozjaśnionych słońcem kosmykach włosów. Sesja Nobonu jest jak historia pewnego lata opowiedziana pięknymi kadrami. Kanadyjska fotografka, czeskiego pochodzenia Veronika Gaisova złapała lato aparatem niczym pięknego motyla.

Miękkie światło opatula i aż czuć jego ciepło, delikatne tkaniny na osmaganym wiatrem i słońcem ciele grają lekko w takt ruchów. Pełna magii niespieszna atmosfera lata udziela się spokojem. Zanurzamy się więc w lato Veroniki Gaisovej i jej rodziny, a letnie ubrania Nobonu zabieramy ze sobą w jesień, jako jedno ze wspomnień. Wiemy, że pokochamy je z grubymi getrami i swetrami z wełny tak samo jak z bosymi stopami.

20160715_5187web

Ubrania Samii, projektantki stojącej za marką Nobonu idealnie wpisały się w letni klimat obrzeży Ontario, gdzie mieszka Veronika z dziećmi. Każdy letni poranek dziewczynki zaczynają od doglądania swoich podopiecznych, boso pędzą do królików, sprawdzają, czy kociaki znowu urosły i który jest największy. Za chwilę zerwą kilka kwiatów z ogródka i zaniosą do kuchni, w której trwa właśnie poranna kąpiel.

20160906_6789

 

Po południu wszyscy razem ruszą na długi spacer… nie muszą się nigdzie spieszyć, można patrzeć w nieskończoność na robaki, zbierać polne kwiatki i szukać wiatru w polu. Znajdziemy jeszcze czas na piknik na polanie i plecenie wianków. Jest sielsko, ale tak ma być zwłaszcza w takim otoczeniu i zwłaszcza latem.

20160715_5202web

6565web

Latem każdy dzień może być jedną wielką przygodą. Dziewczynki pędzą nad rzekę, drewniany most przepuszcza promienie słońca, które tańczą na ubraniach. Córki Weroniki wyglądają anielsko z rozwianymi włosami i w powłóczystych ubraniach, ale nie dajcie się zwieść po tych wakacjach będą mistrzami we wspinaniu się na drzewa, skakaniu z wysokości i biegach na przełaj.

20160720_5294web

20160720_5283web

20160818_5813web

Zdjęcia: Veronika G Photography

Ubrania: Nobonu

Ubranka Nobonu znajdziecie w bananaz.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama