Różne

Lansinoh

Krępujące sytuacje związany z bólem piersi i brak odpowiedniego, dyskretnego zabezpieczenia przed pokarmem powodują, że karmienie staje się przykrym i niepotrzebnym doświadczeniem. Przedstawiamy wam wkładki laktacyjne i kompresy żelowe marki Lansinoh. Dzięki nim każda młoda mama zapamięta ten czas jako spokojny i pełen ciepłych momentów. Już wyjaśniamy dlaczego!

Lansinoh to marka kosmetyków stworzonych z myślą o mamach karmiących i małych dzieciach. Wśród szerokiej gamy produktów dostępnych w ich ofercie znalazłyśmy dwa, które spowodują, że karmienie piersią stanie się miłym i komfortowym momentem we wspólnych chwilach mamy i maluszka.

Wkładki laktacyjne Lansinoh są bardzo cienkie i dyskretnie dopasowane. Samoprzylepny pasek nie pozwala ześlizgnąć się wkładce, a dobrze zabezpieczone boki zapobiegają krępującemu przeciekaniu pokarmu. Produkt jest odpowiedni do każdego rozmiaru i kształtu piersi.

Wkładki Lansinoh są miękkie i przyjemne w dotyku, a dzięki specjalnej budowie zapewniają pełną ochronę skóry. Utrzymujące suchość podszycie izoluje pokarm od skóry, co sprawia, że ubrania i skóra karmiącej mamy zawsze pozostają sucha. Pokarm wchłaniany jest przez wkładkę dzięki użytemu do produkcji polimerowi, a wyjątkowa powłoka o strukturze plastra miodu tworzy wodoodporną warstwę.

Każda z wkładek jest pakowana pojedynczo, a to oznacza, że można je wszędzie ze sobą zabrać, zachowując przy tym ich sterylność i higienę stosowania. Wkładki są dostępne w opakowaniach 24 i 60 sztuk.

Drugim produktem, który miałyśmy okazję poznać, jest TheraPearl Lansinoh.

Szukając idealnego sposobu na ulgę i komfort karmienia piersią warto zwrócić uwagę na terapię piersi zimnym lub ciepłym okładem. Czy wiecie, że jest to bardzo dobre rozwiązanie w walce z obrzękiem piersi i zapaleniem sutka? Żelowe kompresy można stosować również w trakcie odciągania mleka z piersi, gdyż inicjują wypływ pokarmu. Ich rozmiar jest uniwersalny i pasuje do każdego rodzaju laktatora.

Kupując zestaw otrzymujemy również dwa pokrowce na kompresy zapinane na zatrzaski, dzięki czemu możemy je przechowywać bezpiecznie i z dala od dzieci. Produkty Lansinoh nie zawierają również BPA i BPS, a to znaczy, że są bezpieczne dla mamy i dzieci.

Żelowe kompresy TheraPearl marki Lansinoh zostały zaprojektowane przez specjalistów z wykorzystaniem wiedzy medycznej na temat leczenia siniaków, obrzęków i stanów zapalnych. Łączą w sobie uzdrawiającą moc zimnej i ciepłej terapii, dając przy tym ukojenie każdej karmiącej mamie.

Wkładki laktacyjne i żelowe kompresy kupicie tutaj.

Fot. Kasia Rękawek 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama