inspiracje, Zabawa

Kwiaty z papieru

Udomawiamy dzikie, niezależne i arcypiękne przedstawicielki świata roślin.
paper_to_petal_1

paper_to_petal6

paper_to_petal3

paper_to_petal2

paper_to_petal9

Kwiatami otaczamy się „od zawsze”. Te niesamowite roślinki kryją w sobie radość, promienie słońca, szept wiatru i sekrety odwiedzających je owadów. Spotkane na rozłożystej łące, w lesie lub zaprzyjaźnionym ogrodzie, hipnotyzują równie mocno małych i dużych. Zaproszone do mieszkania – optymistycznie mrugają do nas z wazonów, zasłonek, obrazków, poduch i pościeli.

Barwne kwiaty i kwiatuszki, bądźcie z nami caaaaałyyyyyyy rooooook! Brzmi jak nierealne zaproszenie? Nic bardziej mylnego. Dwa tygodnie temu, swoją premierę miał Paper to Petal, fenomenalny poradnik i absolutny must have dla miłośników DIY.

Paper to Petal, przeprowadzi Was krok po kroku przez 75 kwiecistych aranżacji, które samodzielnie przygotujecie w domu. W książce, oprócz wielu technik, pozwalających na magiczną metamorfozę papieru, krepy i bibuły w delikatne płatki, liście czy łodygi, znajdziecie aż 264 szablony, które pomogą Wam odtworzyć istniejące gatunki kwiatów, jak i powołać do życia zupełnie nowe odmiany.

Unikatowe, wykonane tradycyjnymi technikami, papierowe kwiaty zadomowią się  w Waszych pokoikach, jadalniach, salonach i kuchniach na wiele tygodni. Możecie nimi udekorować transparentne słoiki, podwiesić jak girlandy czy mobile, oprawić w ramkę lub po prostu przykleić do ściany, szafy lub drzwi za pomocą taśmy washi.

Paper to Petal, autorstwa duetu – Rebecca’i Thuss i Patrick’a Farrell’a – zgranych małżonków i założycieli nowojorskiego studia Thuss + Farrell, możecie upolować w wersji drukowanej i elektronicznej w księgarni Amazon.

Same szablony, udostępnione są za darmo (na prywatny, niekomercyjny użytek DIY) na stronie PaperToPeral.com

autorka: Gosia / pinkthething.pl

Dodaj komentarz 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Reklama