Kukukid / CLASSES

O najnowszej kolekcji Kukukid

Czerwienie, zielenie i trele morele. Sukienki w spełnione sny grzybiarza, pasterki i leśniczego. Sorry, T-shirty, ale trzeba nam już wszystkim długich rękawów, no jak babcię kocham. I jak pragnę jesieni!

Kukukid szanuje dziecięcą wolność, nigdy nie gasnącą gotowość do czynienia rozróby, jeśli tylko stoi za nią pomysł. Po coś ta demolka musi się dziać i wszystko w porządku, kiedy kieruje huncwotami chęć poznania, zdobycia wiedzy, odkrycia tajemnicy. Wtedy się nie gniewamy, zwłaszcza jeśli eksponaty z bibliotecznej gablotki, takiej za szkłem, trafią do niego na powrót w tym samym stanie skupienia. A co jeszcze się robi jesienią? Dłubie w ziemi w poszukiwaniu robaków, skacze po kałużach i moknie, że aż miło! A żeby się osuszyć z jesiennej szarugi, zawsze można wybrać się do szkolnej biblioteki całą drużyną i rozprawić sromotnie z tą ciszą bezdenną. Głowa aż huczy od pomysłów, kiedy wokoło tyle książek i regałów i tyle ciszy do zagłuszenia. Jak tu usiedzieć spokojnie, kiedy wszystko podrywa do lotu? (zobacz wideo).

Teraz pora zejść na ziemię. Sen o rozróbie w bibliotece się skończył wraz z maminym wejściem do pokoju z gromkim: ,,Pobudka!” i złośliwym uśmieszkiem na ustach oraz gilgotkami w stopy. Poniedziałek, lekcje, praca domowa, worek na kapcie, te sprawy. Wdziewaj swoją bluzę w owce, sznuruj kokardę od sukienki w niedźwiedzie i modre legginsy w grzyby, i szoruj do klasy. Czy tam też wolno rozrabiać?

Nie zapominamy o sztandarowym dla marki Kukukid dinowdzianku – charakterystyczne wypustki na kapturach kurtek przeciwdeszczowych i bluz dodadzą animuszu początkującym łyżwiarzom tudzież innym sportom outdoorowym. A dyżurnym, którzy zostali w klasie, rozciągną usta w uśmiechu i nastroją odpowiednio do psot. Taka na przykład zabawa w bananowych rewolwerowców brzmi kusząco? Ej, nie odgapiaj, wymyśl coś sam.

 

Strona internetowa/Facebook/Instagram

Zdjęcia: Zuza Krajewska
Scenografia i stylizacja: Marta Ożóg-Orzegowska, Joanna Znajewska
Make up: Ewa Klepacka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.