Design, inspiracje

Wiosenne Numero 74

Oberżyna, burgund i dojrzałe maliny, a z drugiej strony – zgaszony fiolet, subtelne biele i szarości. Oto paleta kolorów nowej kolekcji na wiosnę i lato marki Numero74.

Pamiętacie naszą rozmowę z Poupy Sfez, współtwórczynią tej włosko-francuskiej marki z 8-letnim stażem? Co za dziewczyna! Zaangażowana w każdy projekt, niezłomna i sypiąca pomysłami jak z rękawa.

Także najnowsza kolekcja jest odbiciem jej spójnej wizji kojącego wnętrza i dobrych dla ciała tkanin. Muśliny stapiają się z nowym domem, jakby zawsze były jego częścią, czy to poduszka w kształcie gwiazdy, baldachim czy wyściełająca kosz mojżeszowy kołderka.

 

 

Gnieciona tekstura sukienek, bluzek i tańczących spódnic to wolność w czystej postaci. Wkładasz i biegniesz tam, gdzie cię oczy poniosą. Czy może być lepiej?

W najnowszej kolekcji dominują dwie tendencje kolorystyczne. Po pierwsze: bezpieczne barwy bazowe, które dobrze komponują się ze sobą nawzajem, ale też z intensywniejszymi kolorami. Tych nigdy za wiele, bo są nieustannie potrzebne. Brawurowo sprawdzą się w domowej przestrzeni, kiedy chcemy wyciszyć wnętrze, uwolnić od bodźców i nadmiaru.

 

Po drugie: ofensywa ciemniejszych barw, głębokich i dających wyobrażenie wytrawnego smaku na języku. Dobrych dla domu, bo intrygujących, wprowadzających element zaskoczenia i świeżość.

Za to sezonowe kolory ubrań są niebywale twarzowe, charakterne, dalekie od nijakości. Trzeba się na nie odważyć, ale kiedy już to zrobimy, będziemy mieć w szafie perełkę ożywiającą każdą stylizację. Wystarczy szalik, podkoszulek albo dziecięce bloomersy. Zdziwicie się, jak często będą w użyciu!

Wiosenno-letnią kolekcję Numero74 znajdziecie w sklepie Mofflo.

Zerknijcie do selekcji po nasze ulubione produkty Numero 74.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama