Jessica Hanson

Ulubieni styliści dziecięcych pokoi

Dzisiaj chcemy Wam zdradzić pewną tajemnicę. Spróbujcie sobie przypomnieć zdjęcie z gazety wnętrzarskiej z pokojem dziecka, które Was zachwyciło.

Jeśli nie zaglądacie zbyt często do gazet w dobie internetu, to pomyślcie o Pintereście i o tych wszystkich ulubionych zdjęciach w Waszym katalogu. Co was urzekło? Klimat, dobór kolorów? Te wszystkie małe i duże produkty, które w jakiś magiczny sposób stanowią spójną i zachwycającą całość?

Otóż musimy Was rozczarować: to nie jest tylko magia, ale ukryta za obrazkiem ciężka praca ekipy zawodowej. Najczęściej składa się ona z fotografa, stylisty lub stylistów i asystentów, którzy biegają z żelazkiem i prasują zakładki na tej pięknie ułożonej kołderce na dziecięcym łóżku.

A kto jest dyrygentem tej całej grupy? Otóż są to styliści.  To oni tworzy scenografię zdjęcia i trzyma rękę na pulsie. To styliści śledzą trendy, wybierają wszystkie produkty i mają wizję, w jaki sposób zbudować atmosferę zdjęcia. I jak to każda osobowość, tak i każdy stylista ma swój indywidualny styl. Wielu z nich jest obdarzonych ogromnym talentem i to do nich będą napływać zlecenia nie tylko z gazet ale także międzynarodowych firm, dużych i małych.

Dlatego chcemy Wam zaprezentować światy kreowane przez stylistów – artystów. A zaczniemy od Jessici Hanson z dalekiej Australii.

Jessica pracuje dla magazynu wnętrzarskiego Inside Out Mag. Jej specjalnością jest kreowanie przestrzeni dla dzieci i wyszukiwanie tego, co w trawie piszczy, czyli pokazywanie najnowszych trendów i produktów na rynku.

Jej estetyka ma minimalistyczny charakter z dużą dozą koloru i geometrycznych zabaw z przestrzenią. Jessica nie boi się odważnych kolorowych tapet i malowania na ścianach, ale też potrafi wykreować, stylowy, stonowany nowoczesny pokój dla malucha. Z jej pomysłów można czerpać garściami, bo na tym właśnie polega jej praca , aby inspirować nas do tworzenia kreatywnej, ciekawej przestrzeni dla dzieci.

tekst: Agata / RAFA Kids

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.