Janod na Gwiazdkę

Prezenty dla małych konstruktorów

W inspiracjach, które z wielką przyjemnością pokazujemy w ramach cyklu #JanodnaGwiazdkę, nie zapominamy o małych majsterkowiczach! Święta tuż tuż, więc czym prędzej musimy pokazać wam kolejne pomysły prezentowe przygotowane wspólnie z Janod

Jesteśmy przekonane, że z warsztatem Bricolo, zestawem małego konstruktora i drewnianą rakietą, pomysłów na kreatywną zabawę nie zabraknie, a budowle, jakie powstaną, zaskoczą nawet samych konstruktorów. Przygotowałyśmy dla was również konkurs, w którym możecie wygrać jedną z przedstawionych niżej zabawek. Pora na kolejny film i nasze inspiracje #JanodnaGwiazdkę!

 

*

WARSZTAT BRICOLO

Są wśród nas rodzice małych majsterkowiczów? Warsztat Bricolo to drewniany stolik wyposażony w dwadzieścia cztery elementy, który przeniesie dzieci w świat dorosłych. Mali budowniczy mają do dyspozycji miejsce na segregowanie narzędzi, imadło, koła zębate, czarną tablicę do pisania i półkę na przechowywanie niezbędnych akcesoriów. Nie brakuje też śrubek, nakrętek, gwoździ, listewek z otworami i magnetycznych narzędzi mocowanych do ściany warsztatu. Duży stolik to zarówno dobra zabawa dla małych, jak i dużych konstruktorów. Ciekawe, co zmajstrują przy nim wasze dzieci?

W pełni wyposażony warsztat Bricolo kupicie tutaj.

*

ZESTAW KONSTRUKTORA

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Dlatego tak ważne jest, aby zabawki, które dostaną pod choinkę, mogły chociaż na moment pozwolić być im jak mama i tata. Twórcy marki Janod w swoich drewnianych zabawkach idealnie odzwierciedlają prawdziwe narzędzia i sprzęty, sprawiając, że świat na co dzień niedostępny, jest na wyciągnięcie ręki. Z zestawem konstruktora Bricolo mali majsterkowicze rozwiną swoje zdolności manualne, nauczą się cierpliwości i złożą dołączone do zestawu śrubki, nakrętki czy podkładki na wiele możliwości.

Zestaw Bricolo z pięćdziesięcioma drewnianymi elementami kupicie tutaj.

*

RAKIETA MAGNETYCZNA

Ta rakieta Janod zabierze dzieci w kosmiczną podróż, w której najważniejsze będą spryt i cierpliwość. Kolorowy obiekt latający złożony z dziewięciu drewnianych elementów, wyposażonych w magnes to również idealna ozdoba do dziecięcego pokoju. Najbardziej rozpoznawalna zabawka francuskiej marki Janod spełni marzenie małych konstruktorów o podroży w kosmos i przeniesie ich w świat magicznej kreatywnej zabawy.

Rakietę kupicie tu.

Zabawki Janod pobudzają dziecięcą wyobraźnię, pomagają tworzyć historie jak z bajki, a zabawa nimi daje wiele radości. Francuska marka projektuje zabawki od 1970 roku i jest przykładem najwyższej jakości i niezwykle innowacyjnego designu.

Więcej inspiracji prezentowych Janod znajdziecie w naszym cyklu #JanodnaGwiazdkę, który możecie zobaczyć tutaj.

Zdjęcia: Paulina Kania

Opracowała: Marta Szczepanik

*

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Bardzo dziękujemy wam za wszystkie konkursowe komentarze. Poniżej zwycięska odpowiedź!

Wzdycham do rakiety Janod, nie tylko dlatego, że to piękna i ciekawa zabawka. Jeśli liczą się tylko szczere odpowiedzi, to muszę przyznać, że aktualnie marzę o rakiecie, bo chciałabym się wystrzelić w kosmos!!! Piszę to ja – matka trójki dzieci, uwięziona w domu od początku listopada z powodu złośliwych zaraz, które dopadają moje dzieci (szkarlatyna, jelitówka, wirus atakujący krtań z wysoką gorączką i długotrwałym kaszlem), ale nie że wszystkie na raz, nie bo po co??? Zasada jest taka, że kolejne dziecko choruje dopiero, gdy poprzednik wyzdrowieje. Tym sposobem cała trójka ma szlaban na spacery i place zabaw, bo matka – słomiana wdowa musi zostać w domu z aktualnym chorowitkiem. Rozumiecie powagę sytuacji: 3 dzieci w zamkniętym pomieszczeniu kontra Matka-Polka sztuk 1? Chcę zostać Walentyną, if you know, what I mean. 

Rakieto Janod leci do Prawie Rudej! Gratulujemy, skontaktujemy się mailowo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.