marki, przedmioty, Wizytówka, Wyprawka

Jak przegonić różowe słonie

Rozmowa z Pink no more

Dorota i Magda to dziewczyny z werwą. Takie, które wpadając na pomysł nie będą zwlekać ani chwili z jego realizacją. Co więcej, nie odpuszczą, póki produkt nie będzie w 100% taki, jakim go sobie wymarzyły.

Pink no more to ich wspólne, dopieszczone w każdym szczególe dzieło, które stało się skutecznym antidotum na zalew przejaskrawionych, nachalnych kolorystycznie tekstyliów. Zdjęcia z ostatniej sesji Pink no more to sprawka naszej nadwornej fotografki Ewy. Nasyćcie oczy, bo wrażenia estetyczne murowane!

ladnebebe_pnmdodatki-5pnm-4poduszka_gwiazdki

Założycielki Pink no more poznały się w czasie studiów na wyjeździe narciarskim. Okazało się, że mieszkają po sąsiedzku. Złapały dobry kontakt więc wkrótce stały się nierozłączne,często razem podróżowały.

ladnebebe_pnmdodatki-5-2

ladnebebe_pnm-dupka13

Tak wspominają początki swojej przyjaźni:

„Wyjazdy były spontaniczne, niezorganizowane i czasami ekstremalne. Wymieniałyśmy się dziesiątkami przepisów kulinarnych i książkami z naszych biblioteczek. Takie doświadczenia pozwalają dobrze się poznać. A wybór partnera w biznesie, to kluczowa sprawa”.

kocyk_ethnic_duzypnm-29

kocyk_ethnic_duzy (2)

kocyk_ethnic2

Jak im się razem pracuje? Dziewczyny dobrały się jak w korcu maku: „Śmiejemy się, że nikt więcej nie wytrzymałby w naszej spółce. Stawiamy na spontaniczność, zostawianie spraw na ostatnią chwilę, długie spotkania kreatywne, pracę w nocy i szaleństwo w papierach. Wykalkulowałyśmy, że dwa minusy organizacyjne dają plus!

ladnebebe_pnmdodatki-3-2

pnm-11

Zanim postanowiły założyć swoją firmę, miały stałe posady i nic nie wskazywało na to, że już wkrótce stworzą własną markę. Dorota zajmowała się marketingiem produktów finansowych. Magda pracowała w wydawnictwie literackim a po godzinach prowadziła portal o sztuce dla dzieci ArtKIDDO. Obie były już w tamtym czasie mamami. Jak dziś postrzegają siebie z początków kariery?

Branża dziecięca była dla nas profesjonalnie nowa, ale to pozwoliło nam całkiem świeżo podejść do projektu„.

 

poduszka_do_karmienia_trojkatypnmprint-1-5 kocyk_ethnic_do_wozka (2) kocyk_ethnic_do_wozkapnm-23

Zapytane o źródła inspiracji, które kotłowały się w ich głowach podczas konstruowania najnowszej kolekcji, odpowiadają:

Myślimy o tym, co aktualnie nam się podoba, z czym czujemy się dobrze, co chciałybyśmy nosić i przenosimy to na świat dziecięcy – do wózka i pokoiku. Produkty wyprawkowe nie muszą być zawsze w różowe słonie. Stawiamy na dobre tkaniny dla maluszka i piękne wzory dla mamy. Każda z tkanin w naszej kolekcji jest zaprojektowana przez nas, dzięki czemu możemy spełnić się kreatywnie i dopracować każdy szczegół. Projektowanie to nasza ulubiona część pracy w Pink no more.

 

pnm-7

pnm-3

Zajrzyjcie koniecznie na stronę Pink no more oraz facebooka.

Produkty Pink no more znajdziecie między innymi w: mamissima

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama


Warto przeczytać