inspiracje, Zakupy

iME

Mój synek właśnie zasnął w kołysce, którą bujałam jedną nogą. Miałam godzinę, żeby skończyć artykuł i wysłać go do redakcji. Tyle tylko, że na wyświetlaczu mojego laptopa uparcie pojawiał się wciąż ten sam komunikat: brak połączenia z internetem. Wszystko sprawdziłam - powinno działać. Co jest, do jasnej Anielki? Pragnęłam magicznego dotyku IT. Znacie ten efekt? Wystarczy, że informatyk dotknie twojej klawiatury, i już wszystko działa. Wtedy jednak żaden magik do mnie nie dojechał, i artykuł nie powstał na czas.

tapeta3

Gdyby usługa technologicznego concierge'a iMe była dostępna wtedy w Polsce, problem (jak się okazało - z kartą sieciową) rozwiązałabym w 10 minut. Pracę skończyłabym w terminie, a po obudzeniu synka poszlibyśmy na spacer karmić kaczki lub bawilibyśmy się na dywanie. Może nawet zdążyłabym wypić kawę?

TAPETA1 2880x1800

Problemy ze sprzętem potrafią zabrać sporo czasu, zwłaszcza jeśli stanowią czarną magię. Pluginy, instalowanie sprzętów, obczajanie nowych programów graficznych i cholerne arkusze kalkulacyjne - zdarza się, że mnie zaskakują i mówią niezrozumiałym językiem. A ja nie chcę tracić na nie czasu i wierzę, że nie muszę być we wszystkim dobra. Dlatego wykupiłam pakiet iMe.

TAPETA6 2880x1800

Kwiecień2

Każdy to zna - komputer podejrzanie zwolnił, skasował się bardzo ważny dokument, zalęgł się wirus, i tak dalej. Spoko, wystarczy zadzwonić lub napisać do iMe. Dostępni są zawsze, wszystko jedno, czy pracuję gdzieś na mieście w środku dnia, czy w domu w późnych godzinach nocnych. Opisuję problem i już - helpdesk podłącza się zdalnie do mojego sprzętu i naprawia to, co trzeba. W tym czasie mogę zaparzyć herbatę, przeczytać synkowi książeczkę, albo potraktować sytuację jako szkolenie na przyszłość.

IMG_2017c

Lubię być samodzielna, ale lubię też mieć wokół siebie dobrych specjalistów. Usługa iMe pozwala mi na niezależność - nie muszę czekać na pomoc zabieganego męża. Każdy problem rozwiązuję w mgnieniu oka. I jestem z tego naprawdę dumna.

Oferta iMe to produkt dostępny dla wszystkich, także cenowo. I wierzcie mi - możecie pakiet sprezentować swojej babci, a iMe pomoże jej zainstalować skype'a, założyć konto i jeszcze ją przeszkoli. Są w tym naprawdę dobrzy. Zdaniem iMe nowoczesne technologie są w gruncie rzeczy proste. Tak zresztą powstała firma - stworzył ją dorosły wnuczek z myślą o swojej babci.

IMG_3130c

Ostatnio na wakacjach znowu miałam mały problem sprzętowy - karta pamięci aparatu wcale nie chciała skomunikować się z chmurą. Wiecie, co zrobiłam? Zostawiłam to wszystko człowiekowi z iMe, i zajęłam się czymś innym. Nie wiem, ile czasu oszczędziłam dzięki temu. Wiem za to, że już po chwili mogłam znowu robić zdjęcia mojemu synkowi, który akurat zaczął podciągać się przy szczebelkach. W iMe nazywają to #iMemoments, i uważam, że to trafna nazwa.

batchIMG_5123c

A już od dziś na profilu iMe rusza konkurs a w nim do wygrania najnowszy iPad mini. Zajrzyjcie do nich!

Leave a comment 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama