Zabawa, zabawki

#gwiazdkazmamissima

Czujecie oddech Świętego Mikołaja na plecach? Do świąt został już niecały tydzień, gorączka świątecznej atmosfery rozprzestrzenia się w najlepsze, a nam zostało jeszcze tyle przygotowań. Wraz z Mamissima chcemy wam (i sobie) trochę pomóc na tej ostatniej prostej! Prezentujemy więc cotygodniową dawkę prezentowych inspiracji - bo przecież oprócz naszych dzieci, do obdarowania w rodzinie znajdzie się jeszcze kilkoro szkrabów!

Zapraszamy na podsumowanie tego tygodnia i akcji #gwiazdkazmamissima, sprawdźcie jakie prezenty wybrały nasze ambasadorki dla swoich dzieci – i skorzystajcie z niespodzianki, którą znajdziecie na końcu postu!

Nasz prezentowy tydzień zaczęliśmy od Karoliny, która dla swojego synka Szymona wybrała drewnianą plansze – układankę. Zabawka idealna dla dzieci w każdym wieku, zajmuje na długi czas i przez długi czas cieszy!

Następny dzień spędziliśmy przy kominku i kubku gorącej czekolady z uroczymi bliźniaczkami: Milą i Blanką pod kocem Jollein, który wybrała dla nich mama. Doskonały prezent dla wszystkich zmarzluchów na długie, rodzinne, zimowe wieczory !

Prezent dla wszystkich milusińskich – przytulańskich! Świąteczny jelonek od Pani Pieska, to wybór Soni dla małego Marcelka. Oj my też lubimy się przytulać!

Kto z was wybiera się w podróż na święta? Bruno już podróżuje swoim nowym autem, po mieszkaniu w poszukiwaniu Mikołaja i reniferów! A jaką ma fajną brykę! Ach, ci mężczyźni i ich zajawki!

 

W weekend, miło jest się wylegiwać godzinami w łóżku i przytulić do czegoś miękkiego, miłego i… ładnego! Wszystko to ma w sobie poducha od Maki Mon Ami, którą Dominika wybrała dla Antka!

Ależ pięknie i świątecznie zrobiło nam się na sam koniec tygodnia! Wszystko za sprawą cudownych dziewczyn: Karoliny i Lenki, które zdecydowały się na magiczną kule śnieżną z delikatną lampką! Zachwycamy się tym magicznym klimatem!

 

A teraz obiecana niespodzianka! Dziś do końca dnia (18.12) na hasło #gwiazdkazmamissima obowiązuje darmowa dostawa! PLUS specjalnie przygotowana promocja na cały asortyment DJECO! Ho ho ho !

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama