Gryzak z klasą – Little Leaf

Do gryzienia, do zabawy, do otulania

Dwie mamy: psycholog i pedagog specjalny, garść pomysłów plus zamiłowanie do skandynawskiej estetyki i prostoty. Z tego miksu musiało wykiełkować coś kreatywnego dla dzieci. Z pasją i pomysłem!

Little Leaf jest już trochę na naszym rynku i ich charakterystyczne gryzaki czy zawieszki znajdziemy w niejednej wyprawce. Do tej pory gryzaki przy ząbkujących bobasach niekoniecznie kojarzyły się z dobrą estetyką. Zwolenniczki bardziej stonowanej i minimalistycznej palety musiały trochę się nagimnastykować, żeby skompletować wyprawkę. Ząbkowania nie da się ominąć, ale można ząbkować z klasą! Z pięknym i praktycznym gryzakiem, który łączy silikon i drewno bukowe – duet tych dwóch materiałów pomaga przy bolących dziąsłach niemowlaka. Czy to małe gryzaki Ringball, czy większe, służące też jako edukacyjne zawieszki do wózka, są wolne od BPA, ftalanów, PCV, lateksu i ołowiu. 

 

Stonowane, pastelowe, a nawet czarno-białe, w modnej skandynawskiej stylistyce. Zaczepiamy je do wózka, by poruszały się w rytm spacerowych kroków – kontrastowe kolory fascynują małego człowieka. Przekładanie w rękach, gryzienie, wymachiwanie – niemowlakowi nie potrzeba zbyt wielu sensorycznych bodźców. A że starsza siostra zabierze, by pokręcić kulkami, no… wybaczone!

 

Pod prąd jaskrawym kolorom, plastikowym i głośnym zabawkom, oto stojak edukacyjny Baby Gym, który posłuży niemowlakom do sześciu miesięcy. Poruszające się zawieszki, niczym nieskrępowane ruchy nóg, dzięki szeroko rozstawionym nóżkom stojaka – do zabawy nie potrzeba niczego więcej! Rozwijamy motorykę – już niebawem chwytanie małymi paluszkami przyda się na każdym kroku, choćby do podbierania zabawek bratu.

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Gdy zabawa zmęczy, otulamy w kocyk, na sen długo nie trzeba czekać. Nowa seria kocyków to ciekawe połączenia kolorystyczne, które idą w parze z dobrą jakością – wykonano je z połączenia wysokogatunkowej bawełny i przędzy bambusowej. Kocyki w 100% wyprodukowane w Polsce, czy ktoś się może wybiera na Baby Shower?

Ciii… Ktoś tu sobie dziś smacznie pośpi!

zdjęcia: Kinga Hołub, Observatorium 

opracowała: Kasia Karaim

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.