Fluff – puchowe szaleństwo

Fluff – piękno tkwiące w prostocie

Jeżeli szukacie ciepłych i kolorowych kurtek na zimę, to mamy dla was nowość! Puchowe kurtki Fluff będą hitem nadchodzącej zimy! Nie może ich zabraknąć w waszej zimowej garderobie, podczas codziennych spacerów i dłuższych wypraw za miasto. 

Minimalizm połączony z dziecięcą wielobarwnością i najwyższej jakości materiały to cechy charakterystyczne wkraczającej na ogólnoświatowy rynek polskiej marki Fluff. Kurtki stworzone dla najbardziej wymagającego klienta, jakim są dzieci, wyróżniają się prostym krojem i szeroką paletą kolorystyczną, a co najważniejsze – grzeją! Najwyższej jakości antyalergicznym puchem!

Twórcy marki zapowiadają już wiosenne i letnie nowości. Tak, tak! Letnie! Fluff dzięki odpowiedniej ilości specjalnie wyselekcjonowanego puchu to absolutnie produkty całoroczne. Poznajcie nową polską markę i jej niezwykłą kolorową kolekcję dla najmłodszych.

W najnowszej kolekcji Fluff królują minimalistyczny styl i wysoka jakość – i właśnie o jakości produktów musimy wam napisać. Do produkcji kurtek i ich wypełnienia wykorzystano w 90 proc. puch naturalny najlepszego gatunku, charakteryzujący się wysoką sprężystością.

Proporcja: 90 proc. puchu i 10 proc. pierza użytych do uszycia jednej sztuki produktu jest porównywalna z proporcjami najlepszych producentów odzieży górskiej i wysokogórskiej na świecie. Skład oraz gramatura puchu w produktach Fluff w połączeniu z tkaninami puchoszczelnymi i wiatroszczelnymi to klucz do stworzenia produktu premium służącego przez długie lata.

Puchowe kurtki ultra light należą aktualnie do najcieplejszych na rynku. Wydawać by się mogło, że skoro nie są wielkie i superpuchate, to nie nadają się do użytku w czasie ostrej zimy. Nic bardziej mylnego! Puchowe kurtki Fluff należą do jednych z bardziej, jeśli nie najbardziej, ciepłych na rynku. Ani duża ilość flizeliny, ani sztuczne wypełnienia nadające objętość nie dają takiego ciepła, jak właśnie puch. To nim wypełnione są kombinezony, śpiwory i kurtki wspinaczy górskich, którzy setki godzin spędzają w ekstremalnie niskich temperaturach. Teraz i my mamy je na wyciągnięcie ręki!

 

Twórcy marki dbają o każdy szczegół i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z miłości do pięknych rzeczy i prostych rozwiązań zadbano również o opakowanie, w jakim otrzymujemy nasze produkty. Świat Fluff jest zamknięty w estetycznym pudełku, które posłuży również do zbierania wszystkich wyjątkowych pamiątek. Małe przyjemności przy rozpakowywaniu produktów to wstęp do satysfakcji przy ich użytkowaniu. Dokładnie tak, jak lubimy.

Zespół Fluff pracuje aktualnie nad nową kolekcją wiosna/lato 2018. Będzie dużo nowości, które niestety jeszcze przez chwilę muszą pozostać tajemnicą! Jedno jest pewne, marka już niedługo poszerzy swoją ofertę o inne wygodne kroje produktów, takie jak śpiworki, spodnie i kombinezony. Nie możemy się już doczekać tych puchatych nowości!

Produkty Fluff kupicie tutaj.

Opracowała: Marta Szczepanik 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.