Elodie Details na jesień

Elodie Details

Najnowsza kolekcja Elodie Details dostępna w sklepie Tublu inspirowana jest przygodą i potrzebą poznawania otaczającego nas świata. Marka po raz kolejny udowadnia, że dziecięce kolekcje wcale nie muszą być dziecinne i mogą wyróżniać się nowoczesnym wzornictwem.

Zachwycamy się najnowszą, świeżutką jeszcze kolekcją Elodie Details. Podczas gdy wszyscy z przejęciem śledzimy prognozy i informacje o nadchodzącej zimie stulecia, marka serwuje nam kolekcję, z którą zima wcale nie musi być straszna, a nawet przeciwnie – może być przyjemna i stylowa.

Twórcy Elodie Details wierzą, że produkty, których dziecko używa na co dzień, to coś więcej, niż rzeczy konieczne do ułatwienia życia. Własny styl nie jest kwestią wieku, a odzwierciedleniem osobowości, którą wyrażać można w unikatowych akcesoriach i dodatkach.

Najnowsza kolekcja jest inspirowana florą, fauną i francuskimi Alpami. Wzory odzwierciedlają piękno górskiej natury, wprowadzają nas w świat zimowej przygody i wypraw w nieznane. Jest pięknie!

Szeroki wybór akcesoriów i dodatków został uzupełniony o ciepłe nieprzemakalne i odporne na podmuchy wiatru czapki, rękawiczki, kombinezony i śpiworki. Znajdziemy też nowe puszyste i mięciutkie kocyki Pearl Velvet, stylowe miniplecaczki dla starszaków oraz urocze smoczki ze wzorzystymi zawieszkami dla niemowląt. Elodie Details nie zapomina również o mamach. W nowej kolekcji nie mogło zabraknąć pojemnych i wielofunkcyjnych toreb oraz organizerów do wózka.

 

Szeroki wybór produktów Elodie Details z najnowszej kolekcji znajdziecie w sklepie Tublu, o tutaj.

Opracowała: Marta Szczepanik

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.