Zabawki edukacyjne to nadal zabawki. Mają cieszyć dzieci i być piękne. A jakie nie mają być? Głośne, niemiłe w dotyku, ogłupiające, tandetne. Twórcy Edukatorka, sklepu dedykowanego mądrym zabawkom, każdy model z asortymentu testowali razem z czwórką swoich dzieci.

– Dzieci uwielbiają poznawać świat, lubią, kiedy wokół nich dzieje się coś nowego, kiedy mogą samodzielnie sprawdzić, jak to działa, jak to jest zrobione, odkryć to, co dotychczas było dla nich jeszcze dużą tajemnicą.

Tak powstała imponująca selekcja zabawek na każdy etap rozwoju. Sortery, ubieranki, drewniane klocki, karty, puzzle i wiele innych pomysłów na wspieranie funkcji poznawczych dziecka znajdziemy w jednym miejscu – w sklepie online, a także w showroomie w Poznaniu. Obok znanych marek (Skip Hop, Lullalove, Djeco, Janod ), w Edukatorku są także zabawki terapeutyczne, projektowane po to, by wspierać prawidłowy rozwój sensoryczny dziecka. A wszystko po to, by zabawa była bezpieczna, kreatywna, by cieszyła jak nowa przygoda.

edukatorek na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas