Dziewczyny w Anniel

Buty dla dziewczynek

Kopciuszek to już nie ich bajka. Dziewczynki wszystko mogą same, bez księcia na białym koniu. A co ważniejsze, żadna z nich nie czeka już na wielki bal, by założyć fajne buty!

Dziś dziewczynki mają supermoce i nie siedzą z założonymi rękoma, czekając aż ktoś odmieni ich los. Ambitnie gnają do przodu, biorąc od życia to, na czym im zależy. Kopciuszek to bohaterka, która nie przetrwała próby czasu. I dobrze. Jest jednak jedna rzecz, która nie zmienia się od lat – dziewczynki, dziewczyny i kobiety lubią buty! Od najmłodszych lat temat pantofelków, trzewików, balerinek i kozaczków jest czymś nęcącym. Może to kobieca intuicja podpowiada nam, że tylko we własnych, dobrze dobranych butach możemy poczuć się sobą i pewnie wychodzić naprzeciw kolejnym wyzwaniom?

Poznajcie Helenę i Zosię, pięcioletnie bliźniaczki, które wiedzą, czego chcą. Pełne energii, ciekawe świata, lubiące komfort i swobodę ruchu. Miękkich skórzanych butów Anniel mogłyby nie zdejmować. Może to dlatego, że ćwiczą gimnastykę i przywykły do delikatnych baletek, a może dlatego, że to buty zupełnie wyjątkowe, ręcznie robione i odważne. Zgadywanie nie ma tu sensu, bo ile kobiet, tyle powodów, dlaczego ta para butów, a nie inna.

Lekkie i miękkie Anniel Kids Wild sprawdzają się dziewczynkom jako kapcie w przedszkolu, buty na spacer oraz na wszelkie małe i duże wyjścia. Gdy jesień łaskawa, zamszowa cholewka przyjemnie otula stopy, a skórzana wkładka chroni przed chłodem. Dziki print dodaje trzewikom charakteru, taka para nie przejdzie niezauważona!

 

 

Czasem pewnym marszem, innego dnia delikatnym krokiem, dziewczyny różnie chodzą swoimi drogami. Wszystko zależy od nastroju. Na taneczne popołudnia, lekcje baletu i chwile, w których chcą poczuć się wyjątkowo, wybrały Anniel Kids Pietra. Te buty mają blask! Doszyte do materiałowej cholewki drobne cekiny sprawiły, że klasyczne pantofelki poszły w odstawkę. Nuta ekstrawagancji, szyk, styl i absolutny komfort, czyli wymarzona para dla kobiet w każdym wieku. Włosi to wyczuli i model występuje też w dorosłej rozmiarówce.

Trudno nie stracić głowy dla maleńkich bucików. Helena i Zosia z aktualnej kolekcji wybrały Anniel Baby Stars i Anniel Baby Sand. Same już w nie nie wejdą, ale dla najmłodszych dam, stylowych dziewczyn z charakterem, te skórzane butki z zamszową podeszwą są najlepszym początkiem obuwniczej przygody.

Fajnie jest podglądać dziewczyny w ich radosnym świecie i fajnie jest łapać zajączki z cekinowych Anniel. Dobre buty to coś więcej niż pasująca na stopy para. Dziewczyny pokazały nam, że nie trzeba umieć liczyć do stu, by podkreślić swój styl i charakter. A my, umiejące liczyć do stu od dawna, nie musimy im skrycie zazdrościć, bo wszystkie Anniel znajdziecie też w wersji dorosłej.

To co? Wracacie wspomnieniami do lektury „Kopciuszka” czy wybieracie parę dla siebie?

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Buty Anniel kupicie w sklepie Kafka Concept of Style

Tutaj znajdziecie modele dziecięce.

Tekst: Paulina Filipowicz

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.