Dzień dziecka, dzień dziecka z mamissima, pomysł na prezent, Zakupy

Dzień Dziecka z Mamissima

Czterolatki mają swoje sprawy. Zaczynają na poważnie interesować się różnymi rzeczami, wybierają kierunki swoich zainteresowań i chętnie rozwijają nabyte umiejętności. To także czas samodzielnych wyzwań i rozwoju wyobraźni.

Zobaczcie jakie prezenty znalazłyśmy wspólnie z Mamissima.

Goldie i Kolejka Tyrolska, to zestaw dla ambitnej małej inżynierki. Przestrzenna zabawka pozwala poznać zasady dynamiki, a specjalna lalka, przystosowana do bycia w ruchu, będzie ją bezproblemowo testować. Do dzieła!

Jeśli młodsza siostra też chciałaby być inżynierką i swoim zapałem nieco przeszkadza, warto dać jej coś odpowiedniego dla małych rączek. Piramida Janod, będzie świetnym rozwiązaniem.

Klocki Mały Architekt od Crocodile Creek, pozwolą małej dziewczynce zbudować zamek na przykład dla królewny, czy to nie radosne wyzwanie? Ale to nie wszystko, 9 klocków, daje możliwość ułożenia 6 różnych domków, który pierwszy?

Dziewczynki lubią chować swoje skarby. Torebka mamy, od dawna jest już obiektem zazdrości. Ta, w lisim kształcie, marki Lilliputiens jest urocza i zmieści się do niej portfelik na pierwsze, drobne kieszonkowe.

Zajrzyjcie do naszej selekcji po więcej inspiracji.

Fot. Paulina Kania 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama