Dzień dziecka, dzień dziecka z mamissima, pomysł na prezent, Zakupy

Dzień Dziecka z Mamissima

Dla chłopców w wieku od 4 lat, ważne są zabawy podkreślające ich siłę i spryt. Coraz chętniej łączą się w rówieśnicze grupy i naśladują męskie wzorce. Są bardzo aktywni i trudno ich zatrzymać. Ruch to ich drugie imię.

Zobaczcie, co znalazłyśmy wspólnie z Mamissima dla chłopców w tym wieku.

Piłka, piłka nożna, piłka do Rugby, bez piłki ani rusz. I dobrze, bo sport to zdrowie, a kolorowe, wesołe i bezpieczne piłki marki Crocodile Creek, to świetny atrybut małego sportowca. Znajdziecie  je w najróżniejszych wzorach i rozmiarach.

10 puszek, trzy woreczki i godziny wesołej zabawy. Wystarczy ustawić piramidę i spróbować strącić puszkę woreczkiem. Kto ma celne oko, kto ma mocny rzut? Chłopaki i ich rywalizacje…

Puzzle są zabawką na każdą okazję. Na pogodę i niepogodę, na wyjazd i w domowym zaciszu. Ćwiczą spostrzegawczość, logiczne myślenie i małą motorykę. Te zapakowane w tekturowe samochody od Crocodile Creek, z pewnością spodobają się fanom motoryzacji. Kosmiczne potworki ucieszą i rozśmieszą wszystkich. Któż nie lubi ufoludków?

Układanka z 9 klocków, Crocodile Creek, pozwala zbudować 6 różnych domów. Doskonała zabawa na spokojniejszą chwilę i gratka dla małego architekta.

Zestaw do majsterkowania Janod, zawiera drewniane elementy, śrubki i nakrętki, dzięki którym konstrukcja będzie się trzymać w całości. Jak wykorzysta je twój syn? Zbuduje dom, motor, czy może coś abstrakcyjnego?

Więcej zabawek  znajdziecie w Mamissima.

Fot. Paulina Kania 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama