Dzień dziecka, dzień dziecka z mamissima

Dzień Dziecka z Mamissima

Dla niemowląt, każdy dzień to przygoda pełna nowych odkryć, które chłoną wszystkimi zmysłami. Wspaniale jest patrzeć, jak ćwiczą nowe umiejętności, takie jak chwytanie, wyjmowanie, wkładanie, pociąganie, i wiele wiele innych, przed nimi przecież tyle do zrobienia.

Zobaczcie, co znalazłyśmy wspólnie z Mamissima dla najmłodszych.

Mata Edukacyjna Treetop Grey Pastel marki Skip Hop, to centrum rozrywki i rozwoju dla, ciekawego świata, niemowlaka. Do miękkich pałąków, dołączonych jet 12 uchwytów, by zawiesić ulubione zabawki. W zestawie 5 intrygujących zwierzaków, które, na długo, skupią uwagę dziecka i wyprofilowana poduszka do zabaw a brzuszku. Mata pobudza zmysły: wzroku, słuchu i dotyku. Jest miękka i bezpieczna.

Zabawka Treetop Sowa Edukacyjna Skip Hop, szeleści, grzechocze, wyposażona jest w lusterko, gryzak i mniejszą sówkę, umieszczoną w kieszonce. Zapewnia niekończącą się zabawę, rozwój małej motoryki i daje pole do popisu małemu odkrywcy. Po takiej przygodzie, miękki ptak będzie miłym towarzyszem, spokojnego snu. Zabawka nie zawiera BPA, PVC oraz ftalanów.

Skip Hop – Książeczka Treetop Grey Pastel, miękka i bezpieczna w każdej sytuacji: w domu, w wózku, czy samochodzie. Na sześciu stronach, mających rożne faktury i struktury, chowa zabawne niespodzianki. Może być też kolejnym elementem do maty edukacyjnej.

Zajrzyjcie do naszej selekcji po więcej inspiracji prezentowych dla najmłodszych.

Fot. Paulina Kania

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama