Dzień dziecka, dzień dziecka z mamissima, pomysł na prezent, Zakupy

Dzień Dziecka z Mamissima

Sześcioletni chłopcy lubią wyzwania i rywalizację, chętnie uczą się nowych rzeczy i z satysfakcją wchodzą w rolę ucznia. Są bardzo aktywni i wszędzie ich pełno. Siedmiolatkowie lubią już samodzielnie i spokojnie zająć się swoimi pasjami.

Zobaczcie co znalazłyśmy wspólnie z Mamissima dla chłopców w tym wieku.

Duńska marka Plus Plus wymyśliła klocki, które dzięki swoim łączeniom, można układać w płaskie lub przestrzenne konstrukcje. Zestawy umożliwiają zabawę tematyczną, ale są też pudełka z wieloma elementami dla tych z wielką wyobraźnią i chęcią do samodzielnych poszukiwań architektonicznych.

Młody obserwator przyrody będzie zachwycony tym zestawem marki Navir. Przenośny mikroskop, lupa i dwukomorowy pojemnik ze szkłem powiększającym, to absolutny niezbędnik, by mógł rozwijać swoją pasję.

Dwukomorowy pojemnik z lupą powiększającą Navir i wbudowanym lusterkiem ma dodatkowo pochylnię, aby urozmaicić i dopełnić obserwacje. Do pojemnika dołączona jest pęseta i model małego robaka. Dobry prezent na początek odkryć małego naukowca.

3w1: teleskop, peryskop i mikroskop, pozwoli na dokładne przyjrzenie się z bliska cudom natury. Łatwe w obsłudze, lekkie i bezpieczne, w sam raz do samodzielnych odkryć.

W Mamissima, znajdziecie duży wybór zabawek marki Navir.

Zajrzyjcie do naszych propozycji po więcej inspiracji.

Fot. Paulina Kania / HiHello

Film. Krzysztof Królak / HiHello

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama