Dzień dziecka, dzień dziecka z mamissima

Dzień Dziecka z Mamissima

Czym mogłyby się bawić siostry w rożnym wieku? Jakie zabawki trafią w ich zainteresowania, mimo, że dzielą ich 2 albo 3 lata? Spójrzcie, co z pewnością przyniesie im wspólną frajdę.

Zobaczcie, co znalazłyśmy razem z Mamissima, dla dziewczynek powyżej 3 roku życia.

 

Każda dziewczynka czuje potrzebę bycia mamą. Przytuli, nakarmi, położy spać i weźmie na spacer. Dla opiekuńczych sióstr, miękka lalka, marki Petitcollin, będzie wspaniałym prezentem.

Czy macie w domu doktora? Oczywiście, dziewczynki są gotowe przeprowadzić wszystkie niezbędne badania, by wyleczyć ulubione przytulanki. Torba lekarska Janod urozmaici im tę zabawę.

Lubicie snuć historie i bawić się w teatrzyk? Ten drewniany zestaw klocków storyod Janod, jest dla was! Kilka uroczych figurek i bryczka z pewnością będą bardzo inspirujące. Może zaproście chłopaków do odtwarzania męskich ról? Oni też lubią dobre opowieści!

Torebka z Dodatkami Bajkowy Las Czerwony Kapturek, marki Lilliputiens, zawiera wszystko, co przyda się małym damom. Jest miękkie lusterko, mała laleczka, grający telefon i drewniany klucz do domku babci, albo do innych tajemniczych drzwi…

Puzzle to wspaniała wspólna zabawa. Starsza dowodzi i instruuje, młodsza jest świetnym pomocnikiem. A może na odwrót? Byleby by była dobra zabawa. Te z plakatem od Djeco są wyjątkowo wiosenne.

Książeczka Wielofunkcyjna Doktor Alice od Lilliputiens, to ukłon w stronę młodszej siostry. Miękka, o różnych fakturach, kryje wiele niespodzianek, a z kim najweselej je odkrywać, jak nie ze starszą siostrą? Zabawna pacynka na palec świetnie pasuje do wspólnych wygłupów.

Więcej inspiracji znajdziecie z sklepie Mamissima.

Fot. Paulina Kania 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama