inspiracje, Zakupy

Dzień Dziecka – w świecie koni

Miłość do koni często bywa od pierwszego wejrzenia. Przekonała się o tym Justyna, mama Jadzi, Basi i Romka. Wizyty w stajni na stałe wpisały się w ich weekendowy grafik i wcale nas to nie dziwi.

Dziesięć minut spokoju w ich domu bywa rzadkością. Codzienne poranne szykowanie do przedszkola, popołudniowe wyprawy na plac zabaw, wspólne gotowanki i kreatywne zabawy. Nuda? W tej rodzinie to pojęcie nie istnieje. Z każdym kolejnym dniem siedmioletnia Basia i czteroletnia Jadzia odkrywają nowe pasje, którym z wielkim zaciekawieniem przygląda się ich młodszy, dziewięciomiesięczny brat.

Odkąd podczas ostatniej wizyty w podwarszawskiej stajni dziewczynki pokochały konie, nie ma w ich domu innych zabaw niż te, w których w roli głównej występują koniki. Drewniane, brokatowe i kolorowe. Są numerem jeden. Poprzez wspólną zabawę brną razem w świat przygód i nowej pasji, a my z przyjemnością się jej przyglądamy. Jeżeli macie w domu fana jazdy konnej, to nadchodzący Dzień Dziecka będzie świetną okazją do zapakowania w ozdobny papier kreatywnych zestawów od marki Janod, które zaraz wam pokażemy.

*

Dla małych artystek trafionym prezentem będą kreatywne zestawy, oczywiście z konikami w roli głównej. Niezależnie od tego, czy wybierzecie zestaw z brokatem, czy ten z kolorowym piaskiem, twórcza zabawa nie będzie miała końca. Ozdabianie kolorowych kart dołączonych do zestawu pozwoli stworzyć przepiękne obrazki. Te wsadzone w ramkę i powieszone na ścianie na długo nie pozwolą zapomnieć małym wielbicielom końskich przygód o ich ukochanym przyjacielu! Zestawu Janod Magiczny Brokat kupicie tutaj, a zestaw Kreatywny Piasek tutaj.

 

Kolekcja Story od marki Janod daje początek niekończącym się historiom, a ich tworzenie Jadzia i Basia mają opanowane do perfekcji. Dziecięca wyobraźnia nie ma końca, a wymyśleni bohaterowie razem z dziewczynkami przeżywają fascynujące przygody. Drewniane zestawy z rycerzami i konikami pozwoliły im stworzyć już wiele scenariuszy zabawy. Pięknie zaprojektowane i wykonane elementy będą świetnym prezentem dla małych bajkopisarzy kochających konie. Zestaw Rycerze kupicie tutaj. Zestaw Koniki tutaj.

 

Ciekawe, czy wizyty Romka w stajni pełnej cudownych zwierzaków będą wstępem do pasji, która zostanie z nim na lata? Póki co, młodszy brat nie można oderwać oczu od zabaw sióstr. Dziewczynki robią wszystko co w ich mocy, aby Romek podzielił ich zamiłowanie do jazdy konnej i bawią się z nim pluszowym konikiem Sigikid i drewnianą układanką 3D Farma Janod. Te sprawiają mu wiele radości, rozwijając zdolności manualne, tak ważne w jego wieku. Konika Sigikid kupicie tutaj, a drewnianą układankę Janod tutaj.

 

Podarujmy najmłodszym na Dzień Dziecka zabawki, które pobudzą ich wyobraźnie i zachęcą do fascynującej zabawy. Kto wie, może dzięki nim rozwiną w przyszłości swoje pasje i zainteresowania?

*

Zdjęcia: Justyna Kozłowska

Opracowała: Marta Szczepanik

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama