Zabawa, zabawki

Dzielimy się prezentami #3

Dzielenie się wchodzi w krew. To bardzo dobry nałóg i pielęgnujmy go, bo grudzień sprzyja wychodzeniu ze swojej bezpiecznej dziupli i podawaniu ręki drugiej osobie. Charytatywna akcja tublu nadal trwa,kupujemy, losujemy, pomagamy! Ostatni dzwonek dla tych, którzy wolą zakupowe last minute!

W poprzednich postach prezenty trafiły w ręce rodzeństwa, dziś pewien mały przystojniak jest szczęściarzem, bo zgarnia wszystko dla siebie! Zobaczmy wybory Karoliny, która przyłączyła się do akcji tublu.

Przyssawki Squigz

Przyssawki to nasz absolutny hit! Można je przylepiać prawie na każdą powierzchnię i łączyć ze sobą tworząc fajne konstrukcje. Metrowa stonoga czy kolorowy robot to tylko niektóre przykłady jakie można stworzyć z Squigz. Jest to świetna zabawka rozwijająca wyobraźnię.

Piramida Tobbles Neo

Piramida Tobbles Neo jest świetną zabawką, nie tylko dla niemowlaków, ale i dla starszych urwisów. Balansujące półkule tworzące wysoką wieżę nie są wcale takie proste do ułożenia jak mogłoby się wydawać. Jest to zabawka, która rośnie razem z dzieckiem.

Magnetyczna książka Janod 

Magnetyczna książka Janod bardzo przypadła Szymkowi do gustu. Można sugerować się dołączonymi kartami i stworzyć np. klauna bądź puścić wodzę fantazji i zrobić swoją własną śmieszną buźkę. Świetny wybór na prezent gwiazdkowy dla chłopca i dla dziewczynki.

Gra Purple Cow

Świetna gra magnetyczna, którą można zabrać dosłownie wszędzie. Nie zajmuje dużo miejsca i jest fajną alternatywą dla wszechobecnych tabletów, których zwolennikiem nie jestem. Uczy strategicznego myślenia, a do tego zapewnia fajną zabawę i niezapomniany czas spędzony wspólnie dzieckiem.

Ciało- układanka magnetyczna Janod

Mimo, iż układanka jest przeznaczona dla starszych dzieci, to u nas był to strzał w 10. Nie tylko jest to fajna zabawka, ale też przystępna lekcja anatomii człowieka. Dla ciekawskiego 3-lata, to świetny prezent, który posłuży lata.

Ho ho ho, Mikołaju, same strzały w  dziesiątkę! Więcej hitów gwiazdkowych znajdziecie w tublu lub ich warszawskim sklepie stacjonarnym!

zdjęcia: Karolina/ My Liluck blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama