This slideshow requires JavaScript.

Różne, Wydarzenia

Dwa dni na Saskiej Kępie

Nie macie tak czasami, że chcielibyście pozbierać swoje manatki i zamieszkać, choćby przez chwilę, w innej dzielnicy? W kontekście dwóch zbliżających się wydarzeń mocno rozważamy przeprowadzkę od niedzieli do poniedziałku na Saską Kepę.

Może jeszcze nie wiecie, ale w najbliższą niedzielę od 10 do 16 odbędzie się XI edycja Garażówki na Saskiej Kępie. Nigdzie się tak nie obłowicie w zabawki dla dzieci, ubrania, gry, filmy, książki i hulajnogi jak tam. Z głodu też nie padniecie, bo niemal każdy z wystawców przygotowuje też własnego wyrobu smakołyki i lemoniady. Te część dnia można spędzić z dziećmi, bo – o ile złapiecie wspólny rytm – będzie to dla wszystkich przygoda i uciecha.

Za to na poniedziałkowy wieczór proponujemy mamom darmowe spotkanie z ekspertkami od projektowania zieleni. Dowiecie się na nim, jak dobrać rośliny by kwitły przez cały sezon i jakich błędów nie popełnić planując balkonowe i tarasowe umajanie.

A co z dziećmi?- zapytacie. Powierzcie zagnieanych młodocianych wykwalifikowanym nianiom z Nanny Bell. I spokojnie będziecie mogły zająć się indywidualnym rozwojem.

***

Garażówka na Saskiej Kępie/11.06, godz. 10-16/Saska Kępa, Warszawa

Sprytne sposoby na ogrody i tarasy/12.06, godz. 19-21/Kawiarnia przy ul. Francuskiej 30, Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama