Polska marka ubrań dla najmłodszych powstała w 2016 jako odruch niezgody na bylejakość. Beata, jej twórczyni, postawiła na to, co staranne i sprawdzone.

Chodzi tu oczywiście o ekologiczną, grubą, mięsistą bawełnę i dopracowane, funkcjonalne kroje. Ale nie tylko. Dobra jakość to także jakość relacji – tej z partnerami firmy, z polskimi szwalniami i z klientami.

Nazwa marki nawiązuje do tego, co nadaje sens każdemu działaniu. Cudami są nasze dzieci, cudami są nieśpieszne spotkania z klientami. Cudem jest to, że proces projektowania i produkcji może się odbywać w duchu slow, tak jak to sobie Beata wymarzyła.

Kolejne kolekcje COODO to proste modele i kolory, które łączą się w spójną, harmonijną całość. Kompletując wyprawkę możemy ominąć zakupowy szał i postawić na prostotę, na kilka coodownych modeli, których będziemy rzeczywiście używać, i które potem zachowamy dla innego dziecka.

Sklep COODO wyróżnia szybka, sprawna wysyłka. Ale jeśli mamy czas, możemy odwiedzić showroom marki, czyli House of Coodo na warszawskim Mokotowie. Tam napijemy się herbaty, porozmawiamy i skorzystamy z pomocy w układaniu prostej, praktycznej wyprawki, w której każda rzecz się przyda i długo posłuży.

coodo na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas