przedmioty, Wyprawka

ColorStories

Sypialnia ubrana na zimę

Kiedy robi się naprawdę chłodno i świat szykuje się na nadejście prawdziwej zimy, każdemu potrzebna jest przytulna kołderka. Biała pierzyna śniegu otula rośliny i drzewa, zasypuje norki zwierząt. Natura przysypia w oczekiwaniu na wiosenne ocieplenie.

My też mamy ochotę się zagrzebać w miłe legowisko, nakryć kocem, zanurzyć w poduchach, zapaść w puchatym posłaniu. Nasze mieszkania i domy chętnie przyjmują dodające przytulności dekoracje. Dodatkowy pled na kanapie, ciepłe, wełniane skarpety na stopach i świeczka zapalona po zmroku pomagają przetrwać dni, kiedy chłodno i ciemno.

Dziecięce sypialnie i łóżeczka czekają na nowe, ciepłe okrycia. Zima lubi delikatne, pastelowe kolory, błękity i antracyty. Wybieramy drobne nadruki z motywami groszków, gwiazdek lub delikatną łączką.  Zabawki chowamy do materiałowych, miękkich koszy, aby i im było miło. Nowy obrazek na ścianie sprawi, że wieczory spędzane w domu i mgliste poranki będą miały ciepłe, radosne oblicze.

Aby przygotować się na zimę, warto zajrzeć do ColorStories. Nagrody i zadowolenie klientów potwierdziło już mocną pozycję tej polskiej marki na rynku. Osiem kolejnych kolekcji i niewyczerpane pomysły właścicielki, Agnieszki Czajkowskiej, zachwyciły rodziców i dzieci.

Dlatego też zachęcamy Was do rozważenia pościeli jako pomysłu na niebanalny prezent. Wbrew utartemu poglądowi, dzieci nie cieszą się wyłącznie z zabawek. Miła poduszka z pięknym rysunkiem może zachwycić maluszka i stać się jego towarzyszem na lata. Także tkany bawełniany kocyk będzie nie tylko dekoracją pokoju i elementem praktycznym, lecz również ulubionym schronieniem, namiotem, gniazdkiem i kołem ratunkowym.

My już mamy ochotę rzucić się na któreś z tych łóżek, które przypominają posłanie księżniczki na ziarnku grochu albo miękką wyspę, na której chce się odpłynąć w dal. Jeśli hibernacja, to najlepiej z ColorStories.

Leave a comment 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama


Warto przeczytać