kolekcje, Moda

Chodźmy na plażę!

Hans i Jo-anne mieszkają nad oceanem razem z dwójką małych bandytów i to z myślą o ich bezpieczeństwie powstała marka ochronnych kostiumów kąpielowych Beach & Bandits, dostępna od niedawna w Polsce w sklepie Neakids. Zapraszamy na plażę!
Biały piasek pod bosymi stopami, wiatr w mokrych włosach i błękit morza. Latem uciekamy nad wodę gdzie tylko się da i właściwie nie ważne, czy wybierzemy basen w mieście, jeziora, rzeki czy morze bliższe lub dalsze. Beach & Bandits powstało – jak to zwykle bywa w przypadku marek dziecięcych – z potrzeby i rodzicielskiej troski. Kiedy spędza się całe dnie na plaży, musi być wygodnie i bezpiecznie.

Z tego założenia wyszli założyciele marki Beach & Bandits, którzy obserwowali dwójkę swoich dzieci na plaży i nie chcieli, żeby siedziały schowane w cieniu, kiedy miały ochotę po prostu szaleć. Tak powstała marka oferująca różnorodne kostiumy kąpielowe dla dzieci z filtrami UPF50+, która udowadnia, że przy okazji może być ładnie i stylowo. Zobaczcie, co przygotowali na nadchodzący sezon.

W ofercie marki nie zabrakło propozycji dla wielbicieli minimalizmu. Mamy więc klasyczne pasiaki w wydaniu black&white, czarne koszulki i szorty. Wszystko można dowolnie miksować, a całość uzupełniają plecaki i ręczniki-poncha, które wystarczy narzucić na dziecko po kąpieli.

Kolekcja Island days, Island ways na wiosnę/lato 2017 zabiera nas na tropikalną wyspę, pełną zieleni, poczucia wolności, harmonii z przyrodą, na której będziemy podglądać żółwie morskie, wypatrywać delfinów i każdego dnia przeżywać niekończące się przygody. Żyć boso, dziko i wolno.

Założyciele marki stawiają na długie rękawy, które zakryją ręce i ramiona, ale wśród propozycji marki znajdziemy rozmaite fasony, które umożliwią dobranie odpowiedniego stroju do potrzeb dziecka. Na maluchy czekają stroje kąpielowe w formie rampersów.

 

W kolekcji nie zabrakło koloru i oryginalnych printów. Lody, oczy piórka, koniki morskie i zabawne napisy ogłaszające, że fale są darmowe, a słone włosy wcale nam nie przeszkadzają. Kwintesencja lata i wakacji.

Jesteśmy pewne, że dzieciaki przeżyją w tych kostiumach połowę wakacji. Szorty, rampersy i wielofunkcyjne legginsy latem można nosić wszędzie! Nawet na rower albo na zakupy. W lecie zamieniamy się w wyspiarzy i stosujemy filtry oraz luz bez umiaru!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama