Wizytówka, Zakupy

C’est Chic Flik Flak!

Masz marzenie? Podążaj za nim i ani na chwilę nie zbaczaj z kursu, bo cel jest w zasięgu ręki. Możesz być weterynarzem, pszczelarzem, astronautką czy baletnicą, bo z zegarkiem Flik Flak na nadgarstku sprzyja ci wszystko, nawet czas!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

To nie pierwszy raz, kiedy rozwodzimy się nad urodą i funkcjonalnością szwajcarskich zegarków dla dzieci marki Flik Flak. Wiecie już dobrze, że ta dźwięczna nazwa dotyczy młodszego rodzeństwa kultowej marki Swatch, więc jakość wykorzystanego tworzywa i wzornictwo są, niezmiennie od lat, na najwyższym poziomie.

 

Najnowsza kolekcja zatytułowana C’est Chic Flik Flak opiewa na 6 modeli zegarków, z których każdy inspiruje właściciela do podjęcia kroków w kierunku zrealizowania swojego marzenia. Daisy Bee, Pappilletta, Scott’n’Terry, Framous Pets, Chapeau Melon i Sky Ahead to znakomite motywatory do pobudzania wyobraźni. Pokazują, że – przy odrobinie szczęścia i pełnym zaangażowaniu – można zostać weterynarzem, latać w kosmos albo założyć własne pszczelarium. Radosne szkockie teriery, bzyczące pszczoły czy roztańczone motyle – wszystkie te motywy mogą stać się przyczynkiem do snucia marzeń o przyszłej profesji. Spróbujcie, w końcu wszystko można!

Ponadczasowy design i niezawodność zegarków Flik Flak to jedno, ale spójrzcie także na oprawę, w jakiej przyszło im występować. Za wszystko odpowiada nasz ulubiony team hihello. Malownicze wnętrza w stylu retro, z pastelowymi komodami i rattanowymi fotelami to jest sceneria, w której chciałoby się długo i beztrosko pobyć. Do tych odjazdowych dodających animuszu zegarków pasuje stylizacja na dandysa, a więc podkolanówki w romby, sznurowane oksfordy i rozłożyste spódnice mile widziane. Pobawcie się w vintage. C’est très chic!

*

Tekst: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama