Różne

Bidon LittleLife

[gallery type="slideshow" size="full" ids="114490,114492,114493,114494,114495,114496,114497,115702"]

Na co warto zwrócić uwagę kupując bidon dla dziecka? Dlaczego tak ważne jest tworzywo, z którego jest wykonany i jaki ma to wpływ na sposób jego czyszczenia? W naszym rodzicielskim życiu zdążyłyśmy przetestować masę bidonów dla dzieci. I ten jeden naprawdę nam się sprawdził.

Bidony ze słomką LitteLife są w 100% szczelne, wykonane ze świetnej jakości plastiku i mogą być swobodnie myte w zmywarce – rysunek się nie ściera. Przez to wszystko są bardzo ekonomiczne i po prostu służą przez wiele miesięcy.

Do tego są lekkie i praktyczne w użyciu, a tym samym – niezastąpione podczas spacerów i podróży. Nasz bidon dzielnie, codziennie i bezpiecznie jest noszony w szkolnym plecaku.

Bidony składają się z pięciu części: butelki, uchwytu, słomki, miękkiego ustnika i główki. Butelka została wykonana z przyjemnego w dotyku matowego materiału, który jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. Dlaczego? Materiał Tritan copolyester, z którego są wykonane bidony, charakteryzuje doskonała odporność na tłuszcze i środki dezynfekujące.

Bidony są wykonane z obojętnego surowca, który nie zawiera Bisfenolu A, więc nie wchodzi w reakcje z żadnymi innymi tworzywami. Dzięki temu mamy pewność, że materiał pojemników LitteLife nie będzie miał wpływu na smak podawanych w nich napojów.

Dzięki zastosowanym w produkcji technologiom, możemy myć bidony w zmywarce, a to w połączeniu z wyjmowaną słomką znacznie ułatwia nam ich czyszczenie. Istnieje również możliwość zakupu dodatkowej zapasowej główki z miękkim ustnikiem.

Warto też zwrócić uwagę na miarkę znajdującą się na bidonach LittleLife. Dzięki niej mamy dokładny podgląd ilości spożytych przez dziecko płynów, a wyraźna linijka znacznie ułatwi nam przyrządzenie herbatek i soków dla naszych dzieci. Taka butelka ma pojemność 400 ml i dodatkowo wyposażono ją w uchwyt. Dzięki niemu dziecko może mieć ulubiony napój zawsze pod ręką. Wystarczy, że zawiesimy bidon przy wózku, rowerku lub plecaku.

Bidony LitteLife mogą być używane przez dzieci od 3 roku życia. Kupicie je tutaj.

Zdjęcia: Kasia Rękawek

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama