autorzy

autorzy_malgosia

Małgorzata Jakubowska

Psycholożka. Mama Natalii i Jasia, a także naczelna mama ładnebebe. Spontaniczna podróżniczka. Jeżeli nie jest w drodze lub przed laptopem, odpoczywa planując kolejne projekty lub wertując piękne wnętrza na Airbnb.

autorzy_dominika_1

Dominika Janik

Poniedziałkowe dziecko lat 80-tych. Mama Kiry i Leonarda. Ma dyplom z niemcoznawstwa i pociąg do pisania. Miłuje muzykę i berlińskie kawiarnie. Uparcie dąży do ideału, jaki stanowią dla niej Pippi, Panna Migotka i Pyza Wędrowniczka. A gdy wreszcie dorośnie, zostanie pilotem. W ładnebebe rozmawia, wymyśla i poszukuje.

autorzy_kasia_dd

Kasia Karaim

Lingwistka z wykształcenia, co tłumaczy zamiłowanie do liter i trudną przyjaźń z cyframi. Przez wiele lat w świecie reklamy czuła się jak ryba w wodzie, jednak drugie dziecko wygoniło ją z wody na ląd, gdzie pisze, szuka, kombinuje i produkuje. Mama dwójki, która kocha rytm wielkiego miasta, ale w weekendy zaszywa się w domku na Warmii i pieli ogródek.

autorzy_fasinka

Maja Marciniak

Fotografka zakochana bezgranicznie w córeczce Fasince i synku Leo. Prowadzi bloga o rodzicielstwie. Uwielbia czekoladę pod każdą postacią, francuskie kino i latanie samolotem. Dla ładnebebe fotografuje i przygotowuje autorskie tutoriale.

autorzy_marta

Marta Jerin

Socjolożka i researcherka, redaktorka w magazynie fpiec.pl. Kiedy została mamą, zwariowała na punkcie dziecka i… na punkcie designu dziecięcego. Miłośniczka życia unplugged. Choć wie najlepiej co piszczy w trawie. Twórczyni marki ellalu.

autorzy_marysia

Marysia Bator

Z wykształcenia prawie-kulturoznawczyni, po narodzinach Mili i Tadzia znalazła spełnienie jako współredaktorka ładnebebe. W wolnych chwilach lepi z gliny, celebruje spotkania z bliskimi i pisze.

autorzy_monika_2

Monika Lenarczyk

Łączy czas spędzany z trzema córkami z realizowaniem pasji. Twórczyni i projektantka marki Girls on Tiptoes. Świetna fotografka z dużym wyczuciem i style. Autorka bloga kaszkazmlekiem.com. Na ladnebebe inspiruje dziewczyńskimi (i nie tylko) sesjami w charakterystycznym stylu.

autorzy_ewa

 Ewa Przedpełska

Fotografka prostych momentów. Młoda mama młodego Tymka (#mama91), zapalona podróżniczka, entuzjastka startupów i kobieta rezolutna. Założycielka fąfla i papermoon. Szerzy miłość do autentycznych, pełnych uczuć zdjęć, lubi stare mapy i filmy na podstawie komiksów.