przedmioty, Wyprawka

Alfabet Muppetshop

Gdy przewieje smog, wyjdzie słońce, a mróz zaczerwieni dzieciakom poliki, jesteśmy w stanie wydusić z siebie: zimo, lubimy cie! Choć potajemnie już zerkamy w kalendarzach na maj, zimy się nie przeskoczy. Dlatego zdecydowanie lepiej wycisnąć z niej to, co najfajniejsze. Czyli siup za miasto czy do parku, bo tu najpiękniej! Ruszamy na pierwsze narty biegowe, na sanki otuleni po nosy lub na biegi za psem.

Z jak zima i zimowa edycja alfabetu z Muppetshop powraca, zapraszamy na spacer i przecudne kadry niczym z Krainy Lodu. Mam tę moc krzyczymy prosto w śnieżny pejzaż brodząc po kolana w puchu. Zimowy dekalog: dobry krem na buzię, dobre buty i ciepły kombinezon czy śpiwór. Lodger, pogromca mrozów, przychodzi tu z pomocą. Spójrzcie tylko na kadry Angeliki, oto esencja zimy!

Śpiworki Bunker to absolutny klasyk i spacerowy ‚must-have’. Całoroczny, wykonany z trwałego oraz oddychającego polaru, może być używany zarówno w gondoli jak i w spacerówce. No i na sankach!

W szafie zadomowi się na długo, bo posłuży twojemu dziecku do 3-4 roku życia, jak w międzyczasie nie zabierze go rodzeństwo. Dla małego do zimowego zestawu czapka, buciki a dla mamy mufki. Bo umówmy się kto tu gra najtrudniejszą rolę… konia w zaprzęgu? Biegniemy!

Czerwone zmarznięte poliki, niemowlaki zawinięte w zimowe rożki. Jak tu zdjęć zmarzniętymi palcami nie robić. Dołączycie do naszej instagramowej galerii?

fot. Aga, Mamowymioczami/ Dominika, niechmówiązdjęcia / Kamila Bluj

Asortyment Lodger i zimową promocję znajdziecie w Muppetshop.

Zapraszamy!

zdjęcia: Angelika/stashki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama