#3 Flik Flak, czas na prezenty!

ładne święta

Tik tak, wskazówki nieubłaganie odliczają do świąt. Dzieciaki co chwilę zerkają na zegarek. Nie żeby im się spieszyło dokądkolwiek, po prostu jak tu nie cieszyć się takim prezentem?

W trzeciej odsłonie akcji #ładneświęta pod redakcyjne drzewko trafia paczka od marki Flik Flak, czyli młodszego rodzeństwa kultowej marki Swatch. Bardzo nam się spieszy, otwieramy!

 

Pierwszy zegarek pod choinkę to wyjątkowo trafiony pomysł. Trofeum, dowód bycia już takim dorosłym. Bądźcie przygotowani od teraz na prośby: mamo, zapytaj mnie która godzina? Nie dziwcie się, taniec wskazówek Flik i Flak wywołuje emocje i przy okazji pomaga dzieciakom w zrozumieniu tarczy zegara. Podobnie jak kontrast kolorów, wszystko po to, aby było łatwiej i czytelniej. A wzory to już inna bajka. Tutaj Mikołaj musiał się nieźle natrudzić, bo jak tu wybrać wzór, kiedy jest ich tyle, a każdy ma w sobie coś szczególnego?

 

Każdy zegarek Flik Flak jest sprzedawany w komplecie z zabawną papierową grą, która pozwoli rodzicom lub opiekunom wyjaśnić i poćwiczyć odczytywanie godziny wraz z dziećmi. Nikt już nie powie, że nauka zegara jest nudna. Nadążanie za pędzącymi wskazówkami, które podobnie jak nasze dzieci, nigdy się nie męczą – oto plan na szkolne ferie po świętach.

 

Czas na nas, ale nie znikamy na długo, bo już jutro kolejna paczka. Ależ ta redakcja grzeczna w tym roku! Spójrzcie na nasze ładne święta i inne pomysły!

Realizacja film&foto: HiHello

scenografia: La La La Decoration

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.